Hoi, Ik heb een combimagnetron die ook oven en magnetron functie kan combineren. Mijn zus doet zo altijd haar kippevleugeltjes bakken. Bij haar stelt ie alleen alles automatisch in... Nu weet ik dus niet hoe lang ik ze in de oven moet stoppen... Zou 20 minuten te lang zijn? Het zijn die hele kleine kippevleugeltjes.
Dat staat vaak op de verpakking (tenzij bij de poelier gekocht). Maar 20 minuten is niet heel lang hoor, ik doe ze meestal wel 40 minuten in de oven. Ik zou beginnen met 20 minuten en dan even kijken of ze al gaar zijn. Eet smakelijk alvast!
Ik heb ze er vaak ook wat langer in geloof ik. Maar wat Novaa al zegt, even proberen maar. Ik denk een half uurtje.
Met een magnetron zijn ze heel snel gaar. Als het kleine zijn moet dat wel lukken denk ik alleen oven zou wat langer duren, misschien 30.
Ik heb ze 20 minuten gedaan en ze waren heerlijk. Het waren trouwens die hele kleintjes, dus redelijk plat.