dood vruchtje

Discussion in 'Vlinder clubs' started by mwaard, Sep 24, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. cvdw

    cvdw Actief lid

    Oct 27, 2006
    214
    0
    0
    Hallo dames!
    Alweer even geleden dat ik wat heb geschreven. Beetje druk, jullie kennen het vast wel. Maar wel vaak even snel de nieuwe posts gelezen.

    Marla, wat ontzettend jammer dat je ongi bent geworden. Maar je had het al een beetje verwacht ofnie? Geen voorspellende droom gehad? Wel jammer maar ik kan me ook wel voorstellen dat een lichaam toch even een paar rondes nodig heeft om helemaal te herstellen. Ik verwacht ook zeker niet dat ik meteen weer zwanger ben (al hoop ik dat wel natuurlijk) Heb ook geen verschijnselen.... dus ik denk dat mijn ongi er ook gewoon weer aan zit te komen.

    Fijn dat het toch allemaal weer, na omstandigheden, redelijk goed gaat met je schoonvader. Ook erg fijn voor je vriend. Kan hij er een beetje goed mee om gaan? En is z'n griep alweer iets minder?

    Hoi Neia,
    Fijn dat je ongi bent geworden. Ik weet ook nog dat ik daar heel blij mee was. Jammer alleen dat het met zoveel bloed gepaard moet gaan. Maar ik kan uit ervaring zeggen dat je heel goed merkt wanneer je te veel bloed aan het verliezen bent. Je wordt ligt in het hoofd, wat draaierig en de kleur verdwijnt uit je gezicht. Maar ik hoop voor je dat het heftige bloeden nu is opgehouden.

    Annie, bij mij duurder het overigens 5 1/2 week voordat ik weer ongi werd na mk.

    Nou meiden, stertke en succes (en veel plezier) met opnieuw zwanger worden!

    Liefs, corien
     
  2. Jette

    Jette Fanatiek lid

    Nov 9, 2006
    2,436
    0
    0
    hallo,

    Mijn eerste menstruatie heeft een dikke week geduurd, op een gegeven moment dacht ik dat ik geen bloed meer in me had, zo hevig!
    Voelde me toen ook erg slap en was vreselijk witjes!

    De tweede ongi duurde 5 dagen, was dus korter als de eerste maar nog wel hevig hoor!
    Terwijl dat bij mij voo rmijn curretage nooit zo hevig was, 2 dagen beetje bloedverlies maar nu................ pffff kan er gewoon tegen aan zien nu!

    Maar goed, het zal wel iets te maken hebben met het lichaam wat herstellende is!
    Vraag me wel eens af waar al dat bloed vandaan komt!

    Jette
     
  3. marla

    marla Fanatiek lid

    Oct 24, 2006
    2,239
    2
    0
    Hey Corien, wel balen dat je denkt dat je ongesteld zal worden. Ik had er in de eerste echte ronde eigenlijk niet veel moeite mee, maar vond het dus nu wel een stuk moeilijker. Maar waarschijnlijk is het zoals je zegt: ons lichaam moet gewoon herstellen.

    Ik voel me gelukkig weer heel veel opgewekter en kan het nu goed relativeren. Ik wil alleen zo graag en ben zoals gewoonlijk weer veel te ongeduldig.
    Mijn vriend was al praktisch helemaal opgeknapt, en is vandaag weer gaan werken. Nu het wat beter met zijn vader gaat, is hij er een stuk rustiger onder: hij slaapt weer goed, en ziet het behoorlijk positief in, met wel ergens in zijn achterhoofd dat een nieuwe hersenbloeding op de loer ligt.

    Heb je gisteren erg veel last gehad van de storm? In Friesland waait het volgens mij veel heftiger dan in Brabant. Bij ons viel het nog mee, maar ik ben voor de zekerheid maar iets eerder naar huis gegaan, en was blij dat ik dat had gedaan.

    Veel liefs,
    Marla
     
  4. Jette

    Jette Fanatiek lid

    Nov 9, 2006
    2,436
    0
    0
    Hoi marla,

    ben blij voor je dat je vriend weer wat beter is, en dat het met zijn vader zoveel beter gaat is super!

    Ik denk dat ieder teleurgesteld is wanneer de ongesteldheid er is, maar we moeten natuurlijk wel realistisch zijn, onze lichamen hebben behoorlijk wat te verduren gehad, en ik denk dat het toch een paar rondes kost om weer op regel te zijn! JAMMER GENOEG!

    Positief blijven, eens komt de tijd, onze tijd!

    In duitsland was het ook best heftig met de storm, maar gelukkig geen schades!

    Liefs jette
     
  5. marla

    marla Fanatiek lid

    Oct 24, 2006
    2,239
    2
    0
    Jette en Corien, waren jullie paarden nog rustig gebleven? Kan me voorstellen dat ze schrikken van zulke rukwinden.

    Marla
     
  6. Jette

    Jette Fanatiek lid

    Nov 9, 2006
    2,436
    0
    0
    die van mij stonden erg rustig, gelukkig wel!

    lief van je dat je er naar vraagt!

    jette
     
  7. hommeltje

    hommeltje Niet meer actief

    Hallo Meiden,

    Na een week vakantie en gisteren een ziekenhuis bezoek ook even positief nieuws van mijn kant. Ik ben lekker een week naar Spanje geweest om het even allemaal achter me te laten en de volgende dag(gister) naar het ziekenhuis geweest voor de uitslag. En het is gelukkig geen mola zwangerschap geweest! Toch 2 weken in spanning gezeten en wat een opluchting dan. Nu dan weer de vraag waarom het 2 keer fout is gegaan maar ook een opluchting dat het niet fout is gegaan door de mola.

    ik probeer het nu allemaal weer bij te lezen want je mist nogal wat hier in een week.

    Neia: fijn dat bij jou de ongi weer op gang is gekomen bij mij nog geen bloed te bekennen maar wel de gebruikelijke ongi symptomen.

    Marla: Wat lief dat je aan me gedacht heb, heb ik ook gedaan toen ik in Spanje op het terras zat hoe het met je schoonvader zou zijn, ben blij om te lezen dat hij wat opknapt.

    Nou dames tot zover moet nog een hoop bijlezen!

    Hommeltje.
     
  8. annie

    annie Lid

    Dec 7, 2006
    44
    0
    0
    @Hommeltje, Hallo wat fijn om ook weer eens nieuws van jou kant te horen en echt heel fijn dat het geen mola was! Leuk dat je zo'n fijne vakantie hebt gehad!

    @de anderen, ik heb echt het idee dat mijn eisprong al is geweest... heb trouwens ook weer van die pijntjes af en toe boven mijn schaambeen dus misschien toch zwanger? Van mijn borsten heb ik geen last, maar dat was bij de zwangerschap ook pas toen ik bijna mijn NOD had.... Nou ja ik zie het wel het zou wel heeeeeeeeel bijzonder zijn als het alweer zover was.. Maar met het gewoon terug hebben van mijn ongie zou ik ook al blij zijn hoor! Mag je dan wel weer gewoon tampons gebruiken... want in die maandverbanden heb ik echt geen zin meer!

    Groetjes Annie
     
  9. neia

    neia Fanatiek lid

    Jul 18, 2006
    3,341
    0
    36
    Hallo meiden,

    Bedankt voor al jullie reacties!
    Helaas heeft de ongie niet doorgezet!
    Ik heb dus alleen die dinsdagnacht enorm veel helder bloed verloren. Woensdag nog wel krampen en alleen bij het afvegen bloed.
    Daarna helemaal niks meer.
    Ik ben dus erg ongerust. Ik heb de HA gebeld en die had geen tijd gister. Hij zou mij vandaag na half 11 bellen.
    Maar ik heb nog niks gehoord :( . Ik ben benieuwd!

    Marla; Wat fijn dat het beter gaat met je schoonvader! :D En dan natuurlijk ook met je vriend. Heb je al ovulatietesten gehaald?
    Ik heb toch maar een banner genomen! ;)

    Annie; Ik hoop voor jou dat het raak is, maar zoals Jette als schreef; ik ben bang dat onze lichamen eerst weer even op orde moeten komen. Hopelijk is dat bij iedereen erg snel! :D

    Corien; Met jou ook alles goed? Gelukkig heb ik me niet slap of duizelig gevoeld dus ik zal wel niet te veel bloed hebben verloren.

    X Neia
     
  10. marla

    marla Fanatiek lid

    Oct 24, 2006
    2,239
    2
    0
    Ooooh Hommeltje: wat een enorm goed nieuws! Geweldig dat je geen molazwangerschap hebt! Ik had op internet e.e.a. erover gelezen en kwam erachter dat dat nogal ingrijpend is: het kan zelfs zo zijn dat je chemotherapie krijgt, en ik ben echt super blij voor jullie dat je dat bespaard is gebleven! Dat is wel een reden voor een virtueel feestje! Hoera voor Hommeltje!
    Goh, dat je zelfs nog in Spanje aan mijn schoonvader hebt gedacht: echt super!
    Ben je inmiddels al weer ongesteld geworden en zo ja, ga je dan een cyclusbanner instellen?

    En Annie, spannend, hoor. Hopelijk ben je weer zwanger: ik gun het je zo enorm! Zeker na wat je allemaal hebt meegemaakt. Maar dat geldt natuurlijk ook voor de anderen.
    Probeer je er alleen niet te veel op in te stellen, anders is de teleurstelling zo groot: hier spreekt dus een ervaringsdeskundige ;)
    Mocht je toch ongi worden, gooi die maandverbanden dan maar snel in de prullebak: volgens mij mag je gewoon weer tampons gebruiken, hoor.

    En Neia, ik kan me zo voorstellen hoe ongerust je moet zijn: waarschijnlijk is er gewoon niets aan de hand, maar helaas weet ik uit eigen ervaring hoe enorm onzeker je hier van wordt. Ik zou je gewoon aanraden om contact op te nemen met het ziekenhuis: bel gewoon naar de gynaecoloog die jou heeft behandeld en sla je huiarts maar even over. In het ziekenhuis weten ze hier meer vanaf dan de huisarts: het zijn per slot van rekening specialisten. Gewoon doen! Hopelijk kunnen ze jou wat geruststellen. Vervelend voor je, joh!

    En Jette, fijn dat je paarden er lekker rustig onder bleven. Stonden ze binnen?

    Liefs,
    Marla
     
  11. neia

    neia Fanatiek lid

    Jul 18, 2006
    3,341
    0
    36
    Marla; Nou de huisarts belde eindelijk om 2 uur ! :confused: :confused:
    En hij zei ook, net zoals de VK van deze site, dat het gewoon m'n 1e menstruatie is.
    Blijkbaar heb ik alles in 1 keer gehad. En omdat alles helemaal schoon is van binnen was het dus helder rood bloed.
    Maar hij gaf ook aan dat je ook tussentijds zulke bloedingen, net zoals jij hebt gehad, kan krijgen.
    Ik wacht gewoon af nu. En hoop van harte dat mijn lichaam weer snel normaal gaat doen.
    Maar als het nog een keer gebeurd bel ik inderdaad gewoon de Gyn.

    Hommeltje; Wat geweldig dat jullie goed nieuws hebben gehad! :D :D
    Ik duim ook voor jullie dat jullie snel een gezonde zwangerschap mogen hebben.

    X Neia
     
  12. cvdw

    cvdw Actief lid

    Oct 27, 2006
    214
    0
    0
    Hallo meiden,

    Wat ontzettend goed nieuws Hommeltje! Je hebt ook wel genoeg meegemaakt lijkt me zo. Op naar een gezonde zwangerschap.. voor ons allemaal natuurlijk!


    Marla, fijn dat je vriend weer is opgeknapt. Is nooit leuk om op bed te liggen met een griepje. Hopelijk de volgende weken geen verkoudheidjes en griepjes meer want er zal toch weer geklust moeten worden :)

    De storm in friesland was inderdaad redelijk heftig, maar gelukkig weinig schade alleen 2 bomen die omgewaaid zijn (en in het land zijn gevallen, dus niet zo erg) De paarden waren redelijk rustig maar stonden ook lekker op stal. Alleen de jonge paarden en fokmerrie stonden buiten maar begreep van m'n vader dat die ook best rustig waren geweest. Jullie ook geen stormschade gehad?

    Goed van je neia dat je toch gebeld hebt. Daar zijn de specialisten tenslotte ook voor. Ook fijn dat het waarschijnlijk gewoon je ongi is geweest. Lekkere korte cyclus dan!

    En annie, ik hoop ook zo voor je dat het raak is! We zullen zien, ik zit ook in afwachting.... maar ik stel me er op in dat ik gewoon ongi wordt. Heb ook geen tekenen om dat niet te denken.... We zullen zien!

    Nou, allemaal nog een fijne zondag!
    Liefs, corien
     
  13. Niet meer actief

    hoi meiden ik heb meschien een stommen vraag,
    maar als heb vruchtje niet meer leeft kunnen ze het dan zien op de echo, of is het dan niet meer te zien.

    groetje
     
  14. Sjannie

    Sjannie Actief lid

    Nov 28, 2006
    327
    0
    0
    Noord-Holland
    Hallo Missie,
    Het hangt er vanaf hoe veel weken je zwanger zou zijn. Vanaf 7 weken dient er een hartactie te zijn. Als deze er niet is zie je wel een vruchtje in een vruchtzakje en dan klopt het hartje niet meer. Maar het kan ook zijn dat je bv een leeg vruchtzakje heb dan zit er helemaal niets in behalve een leeg vruchtzakje.
    Dus ja ze kunnen dat allemaal zien met de echo.

    Het hangt er een beetje vanaf hoeveel weken je bent.

    Heel veel sterkte.
    groetjes, Chantal
     
  15. annie

    annie Lid

    Dec 7, 2006
    44
    0
    0
    hoi allemaal,

    Ik ben echt blij dat dit topic er is en dat iedereen ook blijft reageren. Zo kun je toch een beetje bijblijven met hoe het nu met iedereen gaat enzo. En hopelijk kunnen we binnenkort allemaal blij nieuws van elkaar verwachten. Met mij alles oke, ik zit nog in afwachting natuurlijk. Ben wel blij dat ik relatief kort last heb gehad van de curretage en geen ellenlange nasleep heb. Ja ik moet mijn ongie natuurlijk nog terugkrijgen maar mocht ik nu niet zwanger zijn dan denk ik niet dat die nog lang uit zal blijven. Ik voel me namelijk gewoon weer net als voor de zwangerschap eigenlijk. Ook hormonaal geen last meer van iets ofzo. Wil wel weer graag snel weten hoe mijn cyclussen nu gaan verlopen, dan kan ik ook zo banner nemen. Doen jullie allemaal aan temperaturen enzo? Beetje stomme vraag misschien maar kan iemand mij uitleggen hoe dat precies in zijn werk gaat en of het erg lastig is om te doen, vol te houden en of het moeilijk is om het goed te doen? En hoe betrouwbaar is het eigenlijk?

    @corien Wanneer moet jij je NOD hebben dan of weet je dat niet precies?Als ik reken vanaf mijn curretage als eerste dag met een cyclus van 28 dagen (zoals voor de zwangerschap) dan moet mijn NOD op 24 januari zijn, aankomende woensdag dus.

    Groetjes Annie
     
  16. neia

    neia Fanatiek lid

    Jul 18, 2006
    3,341
    0
    36
    He Annie,

    Inderdaad fijn deze topic! :D
    Temperaturen heb ik geen ervaring mee, wel ovulatietesten.
    Is echt heel fijn om te kijken wanneer je de eisprong krijgt/hebt.
    Hopelijk word je snel ongie, dan kun je een beetje vooruit kijken.
    Maar misschien is het al zover!?
    Heb je enig idee of je eisprong al is geweest?

    X Neia
     
  17. annie

    annie Lid

    Dec 7, 2006
    44
    0
    0
    He neia,

    Hoe werken die ovulatietesten dan? Ik weet niet of ik eisprong heb gehad maar heb wel op dag 14 na mijn curretage opeens hele felle steken in mijn buik en onderrug gehad. Dit duurde een paar minuten en toen was het over. Wel een beetje weeig gevoel de dagen erna gehad. Zoiets had ik voor mijn zwangerschap nooit gehad dus ik weet het niet of dat nu mijn eisprong was.

    groetjes Annie
     
  18. neia

    neia Fanatiek lid

    Jul 18, 2006
    3,341
    0
    36
    He Annie,

    Dat klinkt echt wel als een eisprong.
    Ik voel het niet iedere maand, maar als ik het voel, voelt het dus zo!
    Dus dan moet je snel ongie worden of natuurlijk niet!
    Weet je al of en wanneer je gaat testen?

    Met je ovulatietesten kun je rond je eisprong dus bv 5 dagen ervoor en 5 dagen erna testen. Je moet dit tussen 10.00 en 00.00 uur iedere dag doen. Deze test meet je LH waarde.
    De test is pas positief als de teststreep even dik of dikker is als de controlestreep. Als je een positieve test hebt krijg je binnen de 12 en 48 uur je eisprong! Echt fijn dus.
    Je kunt ze gewoon op deze site bestellen bij de webwinkel, daar staat ook een gebruiksaanwijzing.

    X Neia
     
  19. hommeltje

    hommeltje Niet meer actief

    Whoaaaa!

    Ben een beetje blij, had vanmiddag een rood cadeautje! Ben nog nooit zo blij geweest met buikkrampen!

    Moest het even aan jullie kwijt, vind het een beetje raar om iedereen op te bellen om te vertellen dat ik ongi ben geworden. De gyne. had verteld dat het wel 2 maanden kon duren dus ik vind het wel mooi 21/12 curretage en 21/1 ongi.

    En Marla ik heb geen idee hoe je een cylusbanner insteld maar we willen het voorlopig even rustig aan doen. De afgelopen maanden hebben zoveel energie gekost dat de spanning van een nieuwe zwangerschap we even niet aankunnen. Maar..dat kan natuurlijk zo weer veranderen!

    Zo fijn dat ik weer even mijn hart kon luchten...denk dat jullie nu op zondag avond allemaal lekker aan de klus zijn. ;)
     
  20. cvdw

    cvdw Actief lid

    Oct 27, 2006
    214
    0
    0
    Hoi Annie,
    Ik heb dinsdag m'n NOD.... als ik uitga van m'n cyclus van 32 dg als voor m'n MK. Na m'n curettage ben ik na 5 1/2 wk ongi geworden. Hoop dat m'n cyclus nu gewoon 32 dg is.... eigenlijk hoop ik dat ik helemaal niet ongi wordt natuurlijk de komende maanden. :) Maar als het wel zo is dan weet ik wel weer een beetje wat de lengte van m'n cyclus is. Spannend deze week! Mocht je nog niet ongi worden woensdag ga je dan testen of wacht je dan nog ff? Ik weet het eerlijk gezegt nog niet wat ik doe. Als ik de verhalen zo lees van andere vrouwen kan de cyclus nl aardig langer na de curettage.

    Missie, ik ben het helemaal met Chantal eens. Ze kunnen idd na 7 wk zien of het hartje klopt ofniet. Ik heb bij 6 wk, 7 wk, 8 wk en 10 wk een echo gehad. Na 6 wk was ik nog niet veel wijzer, na 7 wk was eigenlijk al duidelijk dat het niet goed zat en na 8 wk was het helemaal duidelijk. Te klein en geen hartfunctie. Deze hoeveelheid echo's is overigens niet de normale gang van zaken. (heb een huisarts die pretecho's maakt dus alle apperatuur daarvoor heeft)

    En zoals Annie net schreef. Het is idd super dat dit forum er is. Ik heb ook erg veel steun aan dit forum. Meiden bedankt!

    Liefs, Corien
     

Share This Page