Hoi dames, Ik heb weer even een adviesje nodig van jullie. Senna is inmiddels 3 maanden geweest. Als ik in haar oortjes kijken zie ik 'troep' zitten. Sorry voor de omschrijving, maar het is een combi van zeepresten (wit) en oorsmeer (donker geel). Moet ik dit nu gewoon laten zitten. Kan er niet bij met afdrogen ofzo. Ik weet dat er speciale baby-wattenstaafjes te koop zijn, maar hoor daar ook veel negatieve verhalen over. Dat je daarmee bijvoorbeeld de troep juist IN het oor smeert. Maandag 3 dec. ga ik weer met haar naar de CB arts. Daar zal ik het ook nog even vragen. Maar voor nu graag jullie advies! Bedankt maar weer. Gr. Dolfijn
Met wattips duw je het inderdaad verder het oor in. Wacht tot het ver genoeg naar buiten gekomen is dat je het met je vinger of een tissue weg kan vegen. Hier ook 2 kids met veel oorsmeer.
van die babywattestaafjes hebben halverwegen een verdikking. Dus kan je het niet verder erin duwen. Het is dan hetzelfde als de punt van een tissue ofzo. Ik doe het al maanden met die wattestaafjes en dat gaat prima. Na het badden maak ik eerst de oortjes droog met een hydrofielluier en dan als het nodig is nog met een wattestaafje.
Ik gewoon met n nat washandje en wat niet weggaat laat ik zitten hoor. Ik ga niet in zijn oortje zitten poeren!
ik doe het iedere keer na het badderen (oortjes en neusje) oortjes of met het puntje van een hydrofieldoek, beetje nat maken..of met een gewoon wattenstaafje, ook een beetje nat maken..of inderdaad soms met mn pinknageltje! het neusje doe ik ook met een nat wattenstaafje, werkt prima zo!
Ik doe ook de oortjes met wattenstaafjes. Neusje is heel moeilijk hij wordt namelijk helemaal gek als je aan zijn neus komt.
Ik gebruik ook de speciale baby wattenstaafjes. Hier doe ik ook zijn neusje mee... Bulletjes (sorry hahaha) haal ik altijd gelijk weg en dat werkt erg goed. Geen kind die verkouden is... Hij is het ook nog niet geweest.. Dus gewoon gebruiken meis, daar zijn ze voor !
Ik wacht tot het op de oorschelp zit en dan haal ik het er met een puntje van een hydrofielluier of een wattenstaafje weg. Ik ga echt niet in haar oortje poeren, dat mag ook niet volgens mij. Dan duw je het idd deels naar binnen. Heb ooit op tv een arts gezegd dat je niet met iets kleiner dan je elleboog in je oor mag poeren, haha. Ik vind het er ook vies uitzien, oorsmeer in haar oor, maar toch wacht ik tot het er uit is gelopen.