Ja hoor, was vanmiddag bij de tandarts en ze zegt: er taan 2 puntjes in haar onderkaakje: de 1e 2 tandjes zijn in aantocht. Had het zelf nog niet eens gezien.
Heey heey,, Leuk he!! kun je echt voelen in de mond,, hier zijn ze oowk in aantocht,, 1 is er bijna door en de andere schiet mooi op Heeft je meisje er geen last van gehad dan? Hier heel hangerig,, heel vee bijten, kwijlen en andere ontlasting,, ( donker ) Liefszz
Ze was wel wat humeurig en zo. Ook haar ontlasting was wel anders(raar en hard), maar ik dacht dat dat ook wel van de groente en fruit kon komen die ze nu ook krijgt. Ook herken ik vaak wat sprongetjesgedrag bij haar. Maar wellicht is dat tandje toch de oorzaak er van.
Haay haay,, Jah dat had oowk heel goed gekund ja Sprongetjes herken ik dus helemaal niet he 8) Liefsz
Ik dus wel...dan is ze weer vreselijk aan het miepen en dan ga ik even een en ander lezen, en denk dan. Oke dus daarom doe je zo. Verder is ze heeeeeeel lief Al neem ik de vaardigheden die ze in oei ik groei noemen wel met een korrel zout hoor. Want er staat dat ze met 6 maanden langs een tafeltje ofzo kunnen lopen? Dat lijkt mij nogal vroeg. Maar qua gedrag ja. Maar nu er dus een tandje aan het doorkomen is, is dat waarschijnlijk de oorzaak, weten we dat ook weer.
Haay Haay,, Staat dat erin?? is dat niet een beetje vroeg?? hahahahaah hier nooit geen last van hahaha duss nog niet te herkennen Gelukkig weet je nu de oorzaak Liefsz