huid vraag!

Discussie in 'Stel je vraag aan de kraamdeskundige' gestart door sjoera de ridde, 7 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sjoera de ridde

    sjoera de ridde Nieuw lid

    4 jan 2008
    1
    0
    0
    groepleidster kinderopvang
    amsterdam
    Ik had een een paar vragen.
    Vraag 1: Mijn dochter is nu 10 weken oud, en haar huidje begint op haar schouders en op haar rug te vervellen. Ik d8 dat dat alleen in de eerste week gebeurde kan dat kwaad? (ze is een halfbloedje heeft dat er misschien mee te maken).
    Vraag 2: Mijn dochter krijgt bv en poept soms 4 a 6 dagen niet dan weer 1 dag wel en dan weer dagen niet is dat normaal.
    En ook wil ik de bv afbouwen hoe kan ik dat het beste doen.
    Ik hoop dat jullie me kunnen helpen.
    Met vriendelijke groet Sjoera en Leora
     
  2. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    13 jul 2005
    15.340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Of het vervellen met "halfbloed" te maken heeft weet ik niet. Soms zie je wel dat ze later alsnog gaan vervellen.
    Bij Bv kunnen kindjes inderdaad dagen niet poepen en dan weer wel. De borstvoeding wordt dan geheel verteerd en opgenomen. Als ze er geen last van heeft kan dit dus geen kwaad.
    Wat betreft het afbouwen van de Bv adviseer ik je om de zoekfunctie te gebruiken en eens rond te neuzen op het forum. Daar is al veel over geschreven.

    Ilja
     

Deel Deze Pagina