Hallo dames, Ik had een vraagje.. Ik ben 17 januari voor het laatst ongesteld geweest na een cyclus van 48 dagen. Dus ik ging weer van 48 dagen uit. Vandaag dag 38.. ga ik naar de wc.. had lichte pijntjes in me buik.. dus ik veeg af had ik slijm met bloed erdoorheen dus was beetje rozig.. maar daarna weer een klein beetje helderder bloed.. het is niet heel veel maar had wel een maandverbandje nodig.. maar nu heb ik totaal geen last van me buik alleen beetje spierpijnachtig gevoel in me borsten en me tepelhof is gevoelig dus niet de tepel zelf.. hebben meer vrouwen dit gehad en bleken zwanger??? ben ik erg benieuwd naar. Groetjes Miranda
oo ja en toen veegde ik af en toen was er niks meer.. en normaal als me menstruatie doorzet is het wel in 1 keer onwijs veel.. dus beetje onzeker..
sorry dat ik jullie lastig vall.. maar zoveel mensen die kijken en niemand die reageert.. is het dan zo een rare vraag haha! nja.. ik wacht het wel af.. slaap lekker x
Je bent idd heel erg benieuwd! Er zit helaas niets anders op dan gewoon even afwachten. Het zou kunnen, maar ook niet iedere cyclus is hetzelfde, dus het blijft nog even spannend voor je!
Heb je altijd standaard een cyclus van 48 dagen dan? Want voor hetzelfde geld is je cyclus nu korter en wordt je helaas een dezer dagen ongesteld.... Het zou natuurlijk ook een innesteling kunnen zijn, maar dat valt dus niet met zekerheid te zeggen. Weet je ook wanneer je je eisprong hebt gehad? Tel daar 14 dagen bij op en dan weet je ongeveer wanneer je ongesteld zou moeten worden. Mocht je over een paar dagen nog niet ongesteld zijn geworden, dan kun je een testje proberen. Hoop op goed nieuws voor je!
bij mij was bij de innesteling mijn bloed meer bruinig en met mijn menstruatie helder rood maar dit hield wel aan. als het bij jou maar die ene keer was zou ik over een week lekker een test doen en wat het misschien wél je innesteling!! ik hoop het voor je! succes
Zoals ik me afgelope weekend voelde qua buikpijn denk ik dat het toen mijn innesteling was.. heb al een paar keer cyclus van 48 dagen.. maar het is wel ietsje heviger geworden de bloeding.. maar alleen in me inlegkruisje bij afvegen niets.. en heb geen buikpijn.. maarja ik verwacht dat het wel gewoon me ongesteldheid is.. kan het altijd meevallen.. maar het is zoo anders dan normaal.. bedankt voor het reageren.. vind et zo jammer als je ziet dat vrouwen lezen maar niet even reageren haha xx
Helderrood bloed zeg je? Ik denk dat ik je moet teleurstellen, maar je ongesteldheid komt eraan. Misschien deze keer een langere aanloop. Hoop dat je snel zwanger bent.
volgens mij is het bloeden alweer gestopt.. het was best wel een hevige bloeding soms helder rood en soms bruinig.. heb wel is gelezen dat sommige vrouwen na 5 dagen bloeden zelfs zwanger waren.. maar ik ga ervan uit dat het gewoon menstruatie is.. was benieuwd of meerdere vrouwen dit meegemaakt hebben... xxx
Ik heb een innestelingsbloeding gehad, was 2x roze bij het afvegen, 3 dagen voor mijn nod. Volgens mijn vlos is dit een klassieke innestelingsbloeding. Als het rood is en je echt verband nodig hebt of had, word je denk ik ongesteld. Je ongi kan goed een keer anders zijn.
Hoi Miranda, Ik zit in een soort gelijk schuitje. Alleen mijn cyclus duurt maar 25 dagen dus mijn geduld wordt wat minder op de proef gesteld. Toch wou ik even reageren op je berichtje. Mijn eerste dag van mijn laatste menstruatie was op 08-02-2011. Had dus afgelopen zaterdag mijn ei. Waar ik trouwens niks van gevoeld heb terwijl ik maandag gruwelijke buikpijn had. Nu zou ik vandaag mijn innestelling moeten hebben en heb ik alleen een hele dikke witte vloed. Meer niet. Dan ga ik ook van alles denken maar bij mijn zoontje (nu 1,5) had ik 's avonds een uur lange mega erge steken. Ik denk dat elke zwangerschap anders is en hoe moeilijk het ook is... je zult geduld moeten hebben. Voor het zelfde geldt is er nu een innestelling en blijft het vruchtje niet "plakken". Dan wordt je gewoon ongesteld.. alle onrust voor niks.. Bij mijn zoontje werd ik onverwacht door de pil zwanger en merkte ik alleen de enorme steken tijdens de innestelling. Nu willen we graag een tweede en zitten we in ronde 7. Heb nog even geduld!!! Wanneer is je NOD volgens je laatste cyclus? En trouwens geen enkele vraag is raar of dom he!! Liefs Mummy24
@ mummy24 Jaa maar ik voel me dan meteen dom ofzo omdat er dan ook niemand reageert en je dan wel ziet dat mensen gekeken hebben.. Volgends me laatste cyclus zou ik volgende week vrijdag ongesteld moeten worden.. dus daarom vond ik het zo raar.. ik heb nu alleen steekjes aan 1 kant vn me buik.. en volgends mij is het bloeden gestopt maar dat s nooit zeker straks kan er maar zo weer wat zijn.. vind het gewoon moeilijk wil het zo graag.. en dan nog zoveel geduld hebben pff... of me lichaam houd me gewoon voor de gek.. ik ga gewoon even afwachten hoelang ik nog bloed of niet meer.. en dan volgende week toxh maar een testje wagen en anders volgende ronde he... liefs xx
Ik begrijp je helemaal.. wij zijn ook al een klein half jaartje bezig.. en dan weet ik wel dat er mensen zijn die veel langer bezig zijn en nog niet eens een kind hebben maar toch betrek je alles op je eigen situatie. Mijn NOD is zaterdag 5 maart, 1 dag na jou dus.. wij hebben afgelopen periode om de dag geklust dus we zullen het zien.. Is het voor jullie de eerste?? En 48 dagen is wel lang zeg.. pff anderhalve maand ik begrijp dat je het moeilijk vind.. ik wou constant wel reageren op het NOD wachtlijstje maar ik vind het erg onoverzichtelijk. Ik kan het niet bijhouden hoe 30 mensen het allemaal beleven vandaar dat ik daar dus ook niet op reageer. Vind het ook jammer dat je geen eigen topic mag openen. Helaas een minpuntje aan de site.
Jaa ik snap het, dat is echt een chaos daar.. ik vind nooit echt iemand met wie ik er goed over kan praten.. ja dit is ons eerste kindje en ongeveer een half jaartje bezig net als jij.. en dan kunnen veel vrouwen wel zeggen dat hun al een langere tijd bezig zijn tuurlijk het is erg als het lang moet duren maar iedereen beleefd het anders.. jaa het is zeker lang.. dat maakt mij zo onwijs onzeker.. daarom heb ik nu zoiets van huh een bloeding?? maar ik moet er maar vanuit gaan dat het menstruatie is anders maak ik mezelf helemaal gek.. me eerste cyclus was 37.. daarna allen nog maar 48.. dus ik ga er maar vanuit dat die terug naar 37 is ofzo.. pfff snap je me nog?? moeilijk!!!
Hai ik heb vandaag gewerkt dus vandaar mn late reactie. Ja ik snap het nog hoor.. Ik denk dat hoe je het ook wend of keert je zal toch moeten wachten en wachten... hoe vervelend het ook is! Heb je vandaag nog een soort van bloedingen gehad??
@Miranda ik heb het zelfde als jij gehad mn vorige ongi was op 27 dec en had een cyclus van 26 dagen. İk verwachtte mn NOD op 21 of 22 Feb maar werd ongi op 16 feb dus veelste vroegg!!! İk had een zoals jij t beschreef een bruine verlies wat in de avond helder rood werd en had helemaal geen menstruatie pijn maar t bleek toch mn menstruatie te zijn heeft 4 dgn zoals gewoonlijk geduurd. Sindsdien zijn we weer begonnen, dit keer netjes om de dag geklusti Heb ook steeds mn ovu testen bij gehouden en gisteren en vanochtend gaf ie vet postief aan. Wat ze ook wel zeggen als je normaal regelmatig en dan in een keer onregelmatig ongi word kan je snel zwanger raken, maar t moet nog blijken of dat zo is. Maar hoop dat jou bloeding toch een innesteling is, veel succes!!