Doos Avent zoogcompressen

Discussie in 'Ruilen' gestart door Demino, 27 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Demino

    Demino Fanatiek lid

    8 okt 2013
    2.778
    287
    83
    #1 Demino, 27 dec 2014
    Laatst bewerkt: 27 dec 2014
    Omdat ik van plan was borstvoeding te gaan geven, heb ik ontzettend veel zoogcompressen in huis gehaald. Ik kreeg (bij de intake) van de kraamzorg de tip om die van Avent te nemen, omdat die dunner zijn dan goedkopere en aangezien ik niet met enorme proppen in mijn bh wilde lopen, heb ik braaf een doos van 60 in huis gehaald.
    Helaas kwam bij mij de borstvoeding niet helemaal goed op gang en doordat ik binnen een dag al kloven had, ben ik heel snel overgestapt op kunstvoeding. Hierdoor heb ik maar een stuk of 4 compressen gebruikt en heb ik hier dus nog een aangebroken doos met ongeveer 56 compressen staan.

    Wie o wie kan ik hier blij mee maken? Heb er 10,99 voor betaald en zou het graag willen ruilen tegen iets leuks.. Kom maar met een goed bod ;)
     

Deel Deze Pagina