Hallo Dames, Zoals de titel al zegt zou ik graag willen weten wie er wel of niet de kilo's van de zwangerschap eraf heeft gekregen. Misschien ook wel leuk om te vertellen hoeveel je was bijgekomen? Ikzelf heb al altijd problemen gehad met mijn gewicht als kinds af aan. Ik was nooit dik maar voelde me dat wel. 2 jaar geleden ben ik van 75 kilo naar 45 gegaan door een crash dieet maar dat zit er weer allemaal aan! Nu eet ik heel erg goed ( op tt moment niet want ben erg misselijk ) omdat ik zwanger ben! Ben benieuwd!!!
ik woog 78 kg voor mijn zwangerschap ben geeindigd op 78,450kg en weeg er nu 65kg dus ben zeker en vast men kilos kwijtgeraakt zonder er iets voor te doen groetjes
huh wat raar ben je maar 450 gram bijgekomen??? hoe kan dat nou ? was je veel misselijk ofzo ik ben ook erg misselijk maar kom nog wel aan hoor
ik ben eerst tijdens de eerste 5 maand 9kg afgevallen zat op het randje om in het ziekenhuis te belanden ik kon niks binnenhouden zelfs geen water bracht 20 u per dag boven de toilet door :-D niet echt fijn maar nu toch lekker mijn kilos kwijt en eeen gezond prinsesje zij had er echt niks last van groetjes
Bij mijn eerste zwangerschap begon ik met 96 kg en kwam aan tot 104 kg. Na de bevalling was ik direct op gewicht en vervolgens viel ik het eerste half jaar spontaan af tot 78 kg, er kwamen langzam weer aan tot 85 kg en raakte toen weer zwanger en kwam toen aan tot 92 kg ook hier weer direct na bevalling op gewicht dit was afgelopen november en ik weeg nu 75 kg. Heb er niets voor hoeven doen, welliswaar loop ik wel veel met de kleine achter de kinderwagen, vind ik heerlijk buiten wandelen. Ik ben zelf altijd vrij zwaar geweest van mezelf, maar hoop nu wel op dit gewicht te blijven natuurlijk......
oei ik ken het !!! ik ben met bijde zoontjes in het zk beland!! woog voor de zwangerschap tussen 58/60 verschilden wel eens tussen die 2 kilo's en met mijn zwangerschap 5 maanden zwanger woog ik 45 kilo! na de 5 maanden ging het beter! nu voor mijn zwangerschap van de derde 55 kilo en nu al 1 kg aangekomen ben ook niet misselijk,dus vind dit erg raar na 2 van die hel zwangerschappen! heb maandag 1ste echo hoop gretig het hartje te zien kloppen!!
hoop het ook voor jou positief blijven he zal wel in orde komen het is niet dat je twee hel zwangerschappen hebt gehad de derde ook zo is he groetjes
nee idd maar toch vind ik het wel raar dat het nu zo anders is!!! voel me wel zwanger trouwens maar dan anders!! zonder dat continue gespuug! we gaan het maandag weten
wat er nog niet is kan nog komen he met 6 weken was ik ook erg blij dat ik niet misselijk was en later ooow ik was zo ziek als een hond
laat het me weten he ben reuze benieuwd als je je zwanger voelt zal alles wel in orde zijn he groetjes
Hier 15 kg bijgekomen en na de zwangerschap in plaats van mijn 51 kg nog maar 49 kg. En ik maar hopen dat er wat van dat extra volume ging blijven hangen, niks dus, heb al erg veel moeite moeten doen om gewoon weer boven de 50 kg te komen.
Voor mn eerste zwangerschap woog ik 68kg, na zwangerschap 93kg, en jaar na zwangerschap 63kg. Dus ja, alles er weer netjes afgekregen Aan begin van deze zwangerschap woog ik 70kg, en nu zit ik zo goed als op het eind, en weeg ik 88kg. En hoop ook dit keer alles kwijt te raken.
Ik ben bij de eerste ca. 13 kg aangekomen en er na afloop denk ik ca. 15 kwijtgeraakt. Enige dat ik ervoor heb gedaan is veel wandelen met de kinderwagen en lang (ca. 14 maanden) bv geven.
Ik ben december 2008 zwanger geraakt en was 20 kilo bijgekomen. Ik ben met 97 kg begonnen en weeg nu 90 kilo... Dieten is even gestopt aangezien ik net zwanger ben van nummertje 2.
ik woog 64 kg voor ik zwanger was, ben meer dan 20 kg bijgekomen en ik weeg inmiddels 61 kg Heeft wel een jaartje geduurd na de bevalling maar inmiddels ben ik alweer een half jaar stabiel op dit gewicht. en het ging vanzelf, heb niet gedieet (wel geprobeerd maar ik hield me er niet aan ) en heel langzaam viel ik af.
Voor ik zwanger werd woog ik 58 kg, tijdens mn zwangerschap ben ik bijna 20 kilo aangekomen. Drie maanden na mn bevalling was dat er allemaal weer af, vooral door het geven van borstvoeding. Na die drie maanden ben ik gaan eten om op gewicht te blijven!
Bij mijn eerste zwangerschap in totaal ongeveer 14 kilo gegroeid en rond de eerste verjaardag van onze oudste zat ik weer op gewicht. NIet echt veel aangedaan, eigenlijk niks. IN eerste instantie ging het vrij vlot ivm BV, maar toen ik stopte met de BV, maar wel doorging met "lekker leven" zaten er ook zo weer een paar kilootjes bij. Nu zit ik rond de 9 kilo.... en net als Gravid, bijna klaar Dus vermoed dat ik hooguit 10 kilo zal aankomen deze zwangerschap. Maar dat komt mede door dieet wat ik sinds half februari moest volgen ivm zwangerschapsdiabetes, daarom ben ik sinds die tijd misschien een kilo aangekomen ofzo (was tussendoor zelfs twee keer iets lichter)
Bij mij zitten de kilo's er nog aan helaas. Met name rond m'n buik. Heb echt een mega zwemband eraan overgehouden. Voor de 2e zw.schap woog ik 74 kilo, ben toen in totaal 10 kilo aangekomen en 2 dagen na de bevalling was alles er al af. Maar daarna kwamen de kilo's er zonder reden langzaam weer aan. Ik moet zeker nog 10-12 kilo kwijt tot mijn gewicht voor mijn 1e zw.schap. (67 kilo). Maar wat ik al zei, het zit met name op m'n buik. vreselijk!