Douchen na bevalling

Discussie in 'De bevalling' gestart door beebje082011, 28 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Seit

    Seit Fanatiek lid

    12 feb 2011
    1.996
    0
    0
    Geldrop
    Ze hebben mij gevraagd of ik wilde douchen, heb direct ja gezegd en wilde, net als een aantal andere dames hier, vrolijk uit bed en hoppakee de douche in. ja dus effe mooi niet, rustig aan en voorzichtig het bed uit (was ff vergeten dat ik was bevallen, haha) zelf naar de douche gelopen en mijzelf uitgekleed onder begeleiding van de verpleegkundige. tijdens het douchen heb ik op een douchestoel gezeten en moest ik proberen te plassen, dit ging helaas niet en mocht het later op de avond thuis nog een keer proberen. Vond het heerlijk om te douchen, duurde me veel te kort!
    Voelde me direct alweer 'vies' na het afdrogen, het bloed liep tussen mn benen, bah. Verpleegkundige heeft me downunder nog even opgefrist en me weer geholpen bij het aankleden.
     
  2. Dreamer

    Dreamer VIP lid

    17 mrt 2011
    6.154
    33
    48
    Ik ben pas na een aantal uurtje gaan douchen.. Kon niet eerder omdat de naald van de ruggeprik er niet uit ging..

    Werd wel gevraagd of er iemand bij moest blijven, maar neuh dankje douchen kan ik zelf wel ;) Mocht trouwens niet te lang ivm slechte ventilatie en dus kans op flauwvallen... Was heeeel snel klaar nadat ik dat hoorde :p
     
  3. MamavanM1

    MamavanM1 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.347
    0
    0
    Overijssel
    Na de bevalling eerst lekker met z'n 3en op de kamer geweest, knuffelen en genieten. (nadat ik was gehecht etc). En na een uur anderhalf uur mocht ik gaan douchen. Was even wennen om te gaan staan (had de hele dag in dat stomme bed gelegen ;)) maar ik ben alleen gaan douchen, er heeft me niemand geholpen als ik het me goed kan herinneren. :D wel heeeeeel lekker om te douchen.
     
  4. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    30 nov 2010
    4.016
    1
    38
    Vrouw
    In de buurt van Utrecht
    Was zo blij toen ik na 2 uurtjes mocht gaan douchen.(moest effe wachten tot ze tijd hadden om te hechten, was druk) Had, ondanks de ruggenprik, geen bibberknieeen. (en dus heeel snel het gevoel in mijn benen weer terug)
    Maar ze hebben me wel de keus gegeven. Er bleef wel iemand bij me in de buurt en mocht echt maar 2 minuten ofzo. Maar effe al dat zweet weg, heerlijk!
     
  5. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Het ligt ook zo aan je bevalling hoe je je daarna voelt. Ik kon niet op mijn benen staan en een vriendin van mij stond diezelfde avond thuis koffie te zetten voor opa en oma.
     
  6. mamaSylvia1975

    mamaSylvia1975 Fanatiek lid

    25 apr 2012
    1.106
    0
    0
    huismama
    ergens in overijssel
    Beide keren werd er mij gevraagd wat ik wou.
    En beide keren ben ik heerlijk onder de douche gegaan en heeft mijn man me heerlijk gewassen.
    De 1e keer stond ik en de 2e keer kon ik dat nog niet helemaal dus ben ik er bij gaan zitten............
     
  7. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Ik ben in 2,5uur tijd bevallen van niks naar 'ineens' een baby, ik wist niet wat we overkwam en begon na de bevalling te trillen als een rietje, kon gewoon mijn benen niet stilhouden. Daarom gekozen op bed te wassen vond ik prettiger toen.
     
  8. taartje

    taartje Bekend lid

    6 mei 2012
    625
    0
    0
    Kapster en mama
    Overijssel
    Ik heb een keizersnee gehad op zaterdag,en ben maandag gaan douchen,
    Zondag heeft de verpleegkundige me op bed gewassen,
    Ik kon zondag vanwege de pijn mijn bed niet uit,
    Ik vond het douchen de eerste keer echt niet fijn,kon nauwelijks op mijn benen staan van de pijn van de keizersnee
     
  9. medinalil

    medinalil Bekend lid

    25 mrt 2013
    799
    1
    16
    ik moest een uur naar de bevalling douchen, maar ze lieten me wel alleen, wat ik wel eng vond...
    ik had liever gehad dat ze erbij bleven,.,
     
  10. soepstengel

    soepstengel Fanatiek lid

    1 jul 2009
    2.310
    0
    0
    Ik ben na ong. 2 uurtjes gaan douchen, vriendlief erbij, en de kraamhulp heeft in de tussen tijd mijn bed verschoond,
    Ging best goed, kon ik gelijk plassen :D
     
  11. Sammelskee

    Sammelskee Bekend lid

    16 jan 2013
    543
    1
    18
    Roosendaal
    Ik wilde na de bevalling gaan douchen, maar werd in de rolstoel erg duizelig en toen hebben ze me weer terug op bed gelegd en hebben ze me daar gewassen. Dag erna thuis lekker gedoucht.
    Had 900 cc bloed verloren. Kon ook niet meteen plassen, pas een dag later.. moest daarom nog een nacht in het ziekenhuis blijven helaas
     
  12. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    ik kon echt niet op mn benen staan na de bevalling en ben op bed gewassen. Zelfs de volgende dag was het nog moeilijk om te douchen, ik had geen idee hoe ik met mn hechtingen op dat lage wiebelige krukje moest gaan zitten en was hardstikke duizelig. Nee , douchen na de bevalling is niet iets waar ik naar uitkijk :(
     
  13. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    Ja na 2 uur ofzo, ik moest echt even wennen en denken hoe me lichaam ookal weer werkte, verpleeging bleef in de buurt, was wel heerlijk, kon alleen niet direct plassen
     
  14. MoederK

    MoederK Fanatiek lid

    19 jan 2009
    1.833
    46
    48
    Bij de eerste 's avonds om 22.09u bevallen en daarna een beetje gewassen op bed vanwege ruggenprik.
    Die ochtend kwam er iemand handdoeken op mijn bed leggen.

    Ik dus naar de douche en huilend mezelf gedoucht want zo'n enorme pijn aan mijn bekken als ik mijn been optilde (om onderbroek aan/uit te trekken). Verschrikkelijk dus maar niet bij nagedacht om hulp te vragen ofzo.
    Toen ik even later in bed lag kwam er opeens een zuster aan: "zo mevrouw ......., we gaan even douchen!"
    Ik met een rode kop zeggen dat ik dat al zelf gedaan had.....oeps! :)

    Bij de tweede ook in het ziekenhuis bevallen en daar hebben ze me helemaal op bed gewassen. Was ook 's nachts. Dag erna mochten we naar huis en toen thuis gedoucht. (en hulp met aan-/uitkleden)
     
  15. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    9 feb 2013
    11.807
    5.942
    113
    Vrouw
    Bij oudste dochter 1 ltr bloed verloren en toch heerlijk een douche genomen..
    Jongste was een ks dus duurde iets langer voordat ik kon douchen
    Bij zoon ging al zittend op het krukje bijna van mijn stokje, dus toen maar in bed gewassen...
     
  16. Wen86

    Wen86 Fanatiek lid

    12 apr 2011
    2.165
    178
    63
    Ja na 1,5 a 2 uur.
    Bij mij wilde ze me helpen maar ik liep prima er naar toe. Ben op de douche kruk gaan zitten.
    Ik had weinig bloed verloren en had een snelle en makkelijke bevalling.

    Na het douchen stond ik in de deuropening op een been mijn voet af te drogen. Stond ze verbaasd te kijken :D
     
  17. Haazz

    Haazz Actief lid

    26 mrt 2013
    184
    0
    0
    Haha, ik ging ongeveer 2 uur na de bevalling douchen in het ziekenhuis. Ik moest 'straks ook ff proberen te plassen' riep de verpleegster. Dus ik, met de deur van de douche nog open, op mijn hurken onder de douche. Ging prima. Maar ze stond wel een beetje vreemd te kijken. En ja, ik was inmiddels de schaamte voorbij na twee uur met mijn beentjes wijd.
    Gelukkig ook geen zware bevalling gehad.

    Vond het overigens wel een naar gezicht, dat bloedbad wat er ontstaat. Dát had niemand me van te voren verteld....
     
  18. MamavanNikhil

    MamavanNikhil Bekend lid

    16 okt 2012
    760
    1
    0
    Hier 4 uurtjes na bevalling gedoucht thuis..
    Nou, viel toch even bijna van mn eigen af! Gelukkig optijd iemand geroepen en naar de grond toe gezakt.
    Daarom mag de deur dus niet op slot :p
     
  19. Bellybell

    Bellybell Fanatiek lid

    30 dec 2012
    4.802
    4.582
    113
    Ik mocht absoluut niet douchen, al was dat echt het enige wat ik op dat moment wou. Had enorm veel vruchtwater en bij het doorprikken van de vliezen kwam het vruchtwater werkelijk waar tot in mijn nek. Mijn haar was zeik en zeiknat (lange haren).

    Nope, mocht absoluut niet... Ben er nog 2930283 keer tegenin gegaan... Volgende morgen in het zh (zoontje lag in couveuse) eerste gevraagd naar de douche. Hoop dat ik dit keer lekker snel naar huis mag en thuis kan douchen met de kraam of mijn man erbij :)
     
  20. pregzilla

    pregzilla Actief lid

    30 aug 2013
    117
    0
    0
    where the heart is
    Bij mijn zoontje zat ik tot in mijn nek onder het bloed, werd ook geheel trillend op een krukje neergezet al heel snel na de bevalling. Er was haast bij want de verloskamers waren allemaal bezet en het was volle maan, alle bedden waren bezet. ;)
     

Deel Deze Pagina