Ik zou net als jij langer bellen. Die ander heeft er voor betaald en kan er ook niks aan doen. Ik stel mij dan altijd voor dat iemand er misschien wel heel hard voor heeft moeten werken en dat het dan extra zuur is als die gene zijn of haar pakketje niet krijgt.
Die krijgt het pakje wel hoor, als ze met de klantenservice belt en meldt dat het nooit is aangekomen, dan sturen ze van Douglas gewoon het pakket nog eens. In dit geval is er bij Douglas iets fout gegaan, zij moeten daarin hun verantwoordelijkheid nemen en als ze gewoon chat- en mailberichten negeren, tja, pech dan hoor. Ik haat bellen naar klantenservice, ik ga voor een fout van hun ook echt niet lang in de wacht staan aan de telefoon. TS heeft gedaan wat ze moest doen, ze hoeft er geen halve marathon aan moeite in te gaan steken.
Douglas reageert via Twitter meestal snel? Ik heb ooit i.p.v. één, maar liefst twee voordeeldozen Pampers ontvangen van Bol.com. Gelijk gebeld en toen zeiden ze "Onze fout! Omdat u zo netjes gelijk belde mag u de extra doos Pampers houden!" Toen deed ik even een vreugdedansje
Vreselijk ongemakkelijk het is geen tikkende tijdbom, er komt vast een oplossing voor als ze de moeite nemen op mijn mail te reageren.
Haha ik ben gekke henkie niet, gebeld gechat, meerdere malen, gemaild. Ik heb zelfs eind vd middag de douglas winkel in het centrum gebeld en ze geven aan hier helemaal buiten te staan. Moet echt via de klantenservice en ze gaven aan vaker te horen dat ze slecht reageren daar. Het is niet mijn taak. Die mensen bij de klantenseevice zijn aangenomen om mensen te woord te staan. Te reageren op Facebook berichten of via mail. Beetje omgekeerde wereld dit, ik heb er nu genoeg aan gedaan. Als ik slecht had willen zijn had ik alles uitgepakt, in de kast gezet of uitgedeeld en niemand die er ooit nog naar zou vragen. Ik heb het op meerdere manieren aangegeven bij ze. Als ze het belangrijk genoeg vinden dan nemen ze vast contact op.
Precies een retourlabel zit niet eens bijgesloten in de doos dus ik wacht af of ze uiteindelijk aangeven hoe ze het terug willen hebben.
Het is niet dat ik er zelf geen profijt van heb, ik heb mijn pakketje ook niet waar ik wel voor betaald heb. Dat wil ik ook graag ontvangen. Dus hopelijk mailen of bellen ze netjes terug.
Geef je groot gelijk ts. Ik vind wel dat je er veel aan heb gedaan om het toch goed te regelen. Nu is het aan Douglas, ik zou wel het pakket nog ongebruikt laten voor het geval dat... Maar dit noem ik geen klantenservice als ze nergens op reageren. Als ze vanuit de winkel zeggen er niks mee te kunnen heeft het ook geen zin om langs de winkel zelf te gaan. Vind sommige een beetje overdreven reageren. Als ze er nou niks aan had gedaan oke, maar nu is het toch Douglas die een steekje laat vallen
Ik ga het pakket ook niet gebruiken hoor, hoe lullig is het als ze ineens na 2 maanden nog reageren Het staat netjes in de kelder, heb er alleen ingekeken natuurlijk, alle producten zijn nog netjes dicht, het is niet van mij.
Ik zou er nog 1 mail uitsturen waarin in nogmaals zou aangeven dat er een verkeerd pakket geleverd is, dat ik het terug wil sturen, maar uiteraard zelf niet voor de verzendkosten op ga draaien en dat ik het 1 maand bewaar, zodat ze voldoende tijd hebben om te reageren. En dat ik als ik op 26 oktober 2020 nog geen retourlabel heb ontvangen en mijn eigen bestelling nog niet heb ik de doos met producten in de prullenbak zal gooien. dan hoef je dat pakket ook niet eindeloos te bewaren en heb je hen netjes de mogelijkheid gegeven om het op te lossen.
Ik heb ze in de eerste mail al heel netjes de door jouw genoemde punten genoemd, behalve dat ik het in de prullenbak zou gooien. Met als termijn 6 weken. Misschien zijn ze druk, maar ik ga echt niet bij hen bedelen om iets alsjeblieft terug te mogen sturen. Ik heb gebeld, meerdere malen een chatbericht gestuurd, gemaild, en nogmaals de vesteging hier gebeld. Ik heb mijn plicht gedaan hoor. Misschien duurt het even voor ik een reactie krijg, hunkemoller duurde laatst ook anderhalve week toen ik een mail stuurde over een kapot artikel.
Je heb gelijk! Zij doen hun werk niet goed, niet jouw probleem, je heb het proberen op te lossen. De rest is aan hun
Ik vind dat je voldoende hebt gedaan hoor. Je hebt meerdere keren en op verschillende manieren geprobeerd contact te maken. Ik vind ergens in de wacht staan sowieso zo’n beetje het meest irritante wat er is, dus het zou voor mij nu wel klaar zijn. Misschien nog een mailtje er aan wijden, dan je het nu meerdere keren geprobeerd hebt en het wat jou betreft nu afgedaan is en dan is het verder hun probleem. Juridisch gezien mag je iets wat je ongevraagd wordt toegestuurd ook gewoon houden, dus ik zou eens lekker in die dure doos gaan shoppen .
die persoon zal gewoon aan de bel trekken bij douglas en een nieuw pakketje krijgen hoor. Dit is vooral het probleem van Douglas. Bij Bol heb ik het ook wel eens gehad en die lossen het gewoon keurig en snel op, komen het desnoods bij je afhalen. Als Douglas de klantenservice niet op orde heeft vind ik niet dat TS er een halve werkweek aan moet hebben om dat voor hen op te lossen. Ze heeft moeite gedaan en daar komt geen respons op. Jammer dan, zou ik denken.