12 maart was ik volgenxe de ovulatiesten t meest vruchtbaar toen natuurlijk meteen gedaan. Ik ga er ongeveer van uit dat ik zaterdag of zondag ongesteld moet worden.. maar kan ik nu al testen ? Ik kan echt niet wachten en wil zoo graag weten of ik zwanger ben..
Je kan een poging wagen je bent nu ongeveerr 7dpo maar kans op teleurstelling is er zeker... Maar je hebt dat niet dmv een ovulatietest bekeken???? Of temperaturen.
Ik snap dat je niet kan wachten. Maar ik zou toch tot zaterdag wachten om teleurstellingen te voorkomen. Als je nu negatief test is dat niet leuk en als je positief test, kan er nog van alles gebeuren. Ik hoop dat je een mooie test mag hebben deze week!
Ja oke. Ik denk dat ik dan inderdaad maar ga wachten tot zaterdag hoe moeilijk het ook is haha. En dan hopelijk positief. Dit is nog maar de eerste keer dat we er mee bezig zijn dus vind t allemaal extra spannend haha.
Ah oke. Nou ik ga zaterdag voor het eerst testen dan zit ik dus op 11 dus even afwachten ben benieuwd hoop het zo
Lastig hea! Ik heb nu bij 10 dpo een heel licht streepje gehad en 12 echt overduidelijk. Ik had wel icsi dus mss is dat anders!
Ik heb gister en vandaag getest ben vandaag 1 dag overtijd maar de test is negatief ik baal natuurlijk enorm en vind t ook zo gek dat ik wel overtijd ben nja nog maar 1 dag maar ook nog helemaal geen symptomen voor een menstruatie. Iemsnd die dit ook heeft meegemaakt ?
Heel veel dames maken dit mee helaas. En meestal merken ze het nauwelijks maar als je bezig bent zwanger te worden ben je zo gefocust op je nod dat je merkt dat het vaker gebeurt dan je denkt. De zenuwen kunnen ook eea uitstellen he. Hopelijk heb je snel een positieve test!
Hmm tis wel balen probeer morgenochtend nog een keer ochtendurine is altijd beter en anders pas over een week weer
Ik had een hele boel gekocht, en ik ging dan gewoon lekker testen wanneer ik wilde. Kans is alleen dat je bij 7 dpo niets ziet. Ik had altijd bij 10dpo een licht positieve test, maar dat is bij iedereen anders. Doe dus gewoon wat je wilt!