Eerste ivf vanwege endometriose! Wie ook

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Sofiea, Dec 1, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sofiea

    Sofiea Lid

    Jun 14, 2014
    31
    0
    0
    Enschede
    Hallo allemaal.

    Ik zit midden in de eerste IVF behandeling. Aankomende donderdag zal hoogst waarschijnlijk de punctie plaats vinden. Vanwege de endometriose ben ik doorverwezen voor ivf. Ik heb zelf eerst een half jaar "geoefend" ;) maar zonder de pil voelde ik mij steeds slechter. Ik ben geopereerd aan de blaas omdat daar endometriose zat. Nu is het bij de echos niet te zien dat is heel positief. Het is er wel maar niet meteen in beeld nu! Wie heeft er ervaring met Ivf en endometriose daar ben ik heel nieuwsgierig na.. Ik hoop natuurlijk dat de eerste poging zal lukken om niet weer alles opnieuw te moeten overdoen! De verdere testen van mij en mijn vriend waren zeer positief!! Ik hoop op goede ervaringen!

    Groetjes Ikk
     
  2. potjesoep

    potjesoep Bekend lid

    Apr 13, 2014
    713
    0
    0
    wij hebben icsi gehad ik heb ook endo en ben van te voren ook geopereerd , helaas heb ik door de endo verminderen ei aan maak en een kapotte eileider

    maar zoals je ziet ;) gelukt hoor :) heb 4 pogingen gehad en een volledige poging met 3 eitjes en 1 daar van is nu mijn baby boy ..

    dus hier ook ondanks vele verklevingen en kapotte zooitje daarbinnen gelukt ;) inderdaad blijf positief
     
  3. ster80

    ster80 Fanatiek lid

    Nov 17, 2012
    1,104
    0
    0
    noord brabant
    ik heb ook endo, maar helaas nog geen positief nieuws :(
    inmiddels 2 keer geopereerd, en nu 4 terug plaatsingen gehad.

    gelukkig zijn er ook wel positieve verhalen......

    veel succes meid met je 1e poging
     
  4. Lizinlondon

    Lizinlondon Fanatiek lid

    Apr 24, 2014
    1,079
    2
    36
    Female
    Rotterdam
    He meiden zie ook de andere topic onder MMM---> Endometriose en de medische Malle Molen. Heel veel dames met Endo en IVF of ICSI

    Ik heb het ook en ben net begonnen met spuiten en heb mijn punctie rond de 14de.
     

Share This Page