Draagdoek / draagzak

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Linnepin1988, 26 jan 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Linnepin1988

    Linnepin1988 Nieuw lid

    23 jan 2016
    4
    0
    0
    De Bilt
    Zijn er mamas ( papa's ) die een draagdoek of ergonomische draagzak gebruiken?
     
  2. Miracle1

    Miracle1 Fanatiek lid

    29 apr 2012
    1.235
    180
    63
    Ik heb ze beiden en wissel ze af, ik vind het erg prettig om mijn jongste te kunnen dragen.
     
  3. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.272
    2.034
    113
    Ik heb een Bondolino liggen en een Fidella draagdoek in bestelling :) Mijn zoon is 1,5, maar wil sinds een half jaar niet meer gedragen worden.
     
  4. 87Meisje

    87Meisje Niet meer actief

    Ja, ik gebruik de Marsupi draagzak, erg handig, makkelijk in gebruik en direct vanaf de geboorte te gebruiken!
     
  5. 1Hanneke

    1Hanneke Fanatiek lid

    4 apr 2014
    1.698
    423
    83
    Vrouw
    Capelle aan den IJssel
    Ik heb een geweven doek, in gebruik sinds zl 7 maanden is, had ik zoveel eerder moeten doen! Was beetje afgeschrikt door een gekregen babybjörn die echt heel slecht beviel ;)
    Dagje dierentuin gaat de kinderwagen niet meer mee :D
     
  6. pietje1987

    pietje1987 Niet meer actief

    Hier een bondolino draagzak, erg blij mee! Na eventjes oefenen zeer makkelijk in gebruik, wij gebruiken m allebei omdat je verder niks hoeft te verstellen.

    Kan je aanraden om gewoon eens naar een goede winkel te gaan en verschillende dingen uit proberen, dan weet je wat bij jou/jullie past

    Mocht er ooit een tweede komen dan haal ik overigens zeker een draagdoek voor erbij, nu hadden we m pas toen dochter 6 maanden was
     
  7. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113
    Ik heb het allebei gebruikt, doek en draagzak. (een manduca, is een ergonomische draagzak). Ik heb er veel aan gehad, ik gebruikte eigenlijk helemaal geen kinderwagen meer op een gegeven moment.
     
  8. Centurychild6F3

    Centurychild6F3 Bekend lid

    23 aug 2014
    864
    3
    18
    Haarlem
    Hier een storchenwiege draagzak en twee draagdoeken (little frog en fidella) binnenkort gaat er ook een tula komen!
     
  9. Daisy120

    Daisy120 Bekend lid

    2 sep 2014
    626
    43
    28
    NULL
    NULL
    +1!
     
  10. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw
    Ik heb de begin periode bij de eerste drie gedragen met een rekbare
    Dit omdat ik ondanks consulten geen vriendjes kon worden met een geweven draagdoek.

    Bij mijn derde heb ik toen ze 8 maanden was een mucibi gekocht zodat ze op mijn rug kon. Een draagzak beviel mij veel beter

    Heb haar gedragen tot 1 jaar zij loopt alles graag zelf

    Toen ik zwanger was van de vierde had ik mijn zinnen gezet op een kodaki Flip ik vind hem echt super fijn dragen, 20 seconden en hij is om ( oké 10 seconden extra om ook nog een nek rolletje te maken )
    Hij is verstelbaar dat vind ik ook fijn

    Ik heb nu een Fidella drager gekocht voor Erbij deze
    Kan vanaf broekmaat 62/68 maar die moet ik nog binnen krijgen
     
  11. Aislyn

    Aislyn Fanatiek lid

    16 feb 2011
    2.448
    1
    38
    Dordrecht
    Ik heb een rekbare draagdoek (bykay), geweven (little frog) en draagzak (storchenwiege). Voor later heb ik een wompat toddler (ook draagzak). Wil ook nog een zomerdraagdoek halen, voor de écht warme dagen. Oudste veel met rekbare doek gedragen, omdat ik zo opzag tegen het knopen van de geweven doek. Maar nu gebruik ik beide en valt me reuze mee het knopen. Geweven doek zit véél lekkerder en is ook veelzijdiger.
     
  12. Veera

    Veera Niet meer actief

    Ik heb een hop-tye gehad. Maar nu draag ik haar niet meer, ze is er te groot voor, wil ze ook echt niet meer
     
  13. Aislyn

    Aislyn Fanatiek lid

    16 feb 2011
    2.448
    1
    38
    Dordrecht
    Mijn oudste heb ik tot 2,5 gedragen, afwisselend met zelf lopen. Bijvoorbeeld dagje efteling, als ze dan aan het einde moe was ging ze in de wompat.
     
  14. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.308
    10.276
    113
    Wij hebben een manduca en die is super ook handig als je niet zo groot bent maar ook voor mensen die 2 meter zijn.
     
  15. elsie89

    elsie89 Fanatiek lid

    27 sep 2014
    3.645
    1.251
    113
    randstad
    Ik heb een geweven doek maar draag niet veel meer. Maat als ze erin zit draagt het nog heerlijk.
     
  16. Jessi79

    Jessi79 Fanatiek lid

    4 jan 2012
    4.815
    2.674
    113
    Ik heb de Manduca gebruikt vanaf dat mijn dochter 3 wk oud was, vlak voor haar 2e verjaardag over gegaan op de Tula Toddler en ik heb nu de R&R Kleuter klaar liggen.

    Voor mijn werk heb ik ook Patapum ,Ergobaby, Tula, Manduca, Storchenwiege en Connecta draagzakken in huis, maar die gebruik ik zelf niet.

    Bij een volgende baby koop ik er ook een geweven doek bij (of twee ;).
     
  17. MnnW

    MnnW Fanatiek lid

    10 jun 2013
    3.244
    2.361
    113
    Vrouw
    + nog 1!
     
  18. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Ik heb een rekbare doek van bykay en een stokke mycarrier. Allebei heel fijn in gebruik!
     
  19. Linnepin1988

    Linnepin1988 Nieuw lid

    23 jan 2016
    4
    0
    0
    De Bilt
    Wat fijn dat niemand hier aan de BabyBjorn is oid ;)

    Zelf heb ik een shire slings russian dolls draagdoek gekregen van iemand omdat ik er zelf geen budget voor had..super fijn ^.^

    Laatst ook heel goedkoop een mei tai kunnen overnemen..zou nog wel meer willen.
     
  20. Wijffie75

    Wijffie75 VIP lid

    26 jun 2009
    5.330
    0
    36
    Midden v/h land
    Ik heb een Bondolino en een rekbare doek (Bykay). Ook ik kon geen vriendjes worden met de geweven doeken :)
     

Deel Deze Pagina