Wie weet er een leuk speelkleed? En boxspeelgoed? Zo'n boxspiraal of spiegel ofzo? Niet met allmaal verschillende hele superfelle kleurtjes. Maar toch iets rustiger. Ik zie in de winkel steeds dezelfde, Woezel en Pip, Nijntje. We zoeken iets anders, dus mocht iemand wat leuks weten??
De rainforest lijn van ficher price. Is een geweldig succes! Lichtjes, kleurtjes, diertjes, kijken, voelen, pakken. Kijk maar eens op internet. (als je het koopt, via internet heb je grote prijsverschillen! Bol 100 eu tegenover toys 'r Us 65 eu)
juist kleurtjes en flelle dingen ( wat je zelf mss oerlelijk vind) vind een baby zo prachtig! ik heb de mobiel van woezel en pip ..in het begin veel gebruikt omdat het een lief zacht muziekje had, maar hij vodn die saaie kleurtjes maar niks... ik had nog 1 van playgrow liggen van de oudste, en sindsdien die ronddraait gaat ie kiere en lachen...is echt veel interessanter voor ene baby en leuker.. ookal vidn je het zelf niet mooi..maar je moet gewoon maar es kijken bijv Lamaze is heel mooi speelgoed en toch fel gekleurd, maar heeft ook rustigere zwarte of meer effen dingen
Ik ga kijken bij de Kruidvat morgen, dankje. Die van Woezel en Pip te saai? Hmm ga ik toch twijfelen ja. Ik dacht dat dat wel mee zou vallen. Zal eens kijken bij Lamaze.
nou saai, ik heb voor in de box alles van woezel en pip ( allemaal gekregen kraamcadeaus) maar hij speelt en pakt alles..maar bijv het muziekmobiel, die zachte kleurtjes, kijkt ie niet echt van op zegmaar...niet zo boeiend...terwijl die van playgrow kan ie ehct heel erg aandachtig kijken en naar lachen en willen grijpen
Hier was alles van Fisher Price Rainforest serie erg in trek. Alle rustige dingetjes die ik had, zijn nooit interessant gevonden door hem. De vrolijke felle kleurtjes wennen wel hoor. Wij hadden de muziekmobiel, speelkleed, piano en schommelstoel.
wij hebben bijna alles van speelgoed van skip hop speelkleed,box en buggy-speelgoed ed...,allemaal leuke kleurtjes maar niet fluo ,in een bos-thema (uiltjes enzo)Skip*Hop
Heb er zelf geen, maar ik vind de speelkleden van Kidz-impulz (dus niet voor in de box) erg mooi. En voor de in de box Snoozebaby. Of zelf iets maken. Maar er zijn in veel babyzaken toch ook gewoon effen boxkleden of boxkleden zonder figuren te krijgen? En voor speelgoed geldt hetzelfde, volgens mij? Maar inderdaad, veel baby's vinden felle kleuren en lichtjes ed leuk. Maar bv. Lamaze vind ik niet super druk en bij mij vonden/vinden beide kinderen dat erg leuk speelgoed. Qua mobiel was hier bij de oudste dan juist een hele neutrale mobiel met witte schaapjes van de Prénatal favoriet, zij keek niet om naar de rainforest mobiel. Zelfde voor het speelkleed van Rainforest, vond ze niets aan. En de jongste werd sowieso al heel snel geïrriteerd doordat er een mobiel boven haar hoofd hing. Het ligt dus ook een beetje aan je kind.
Wat leuk spul hebben ze! Jammer dat de hoeslakens niet passen want die randjes zijn het helemaal.... ga een ff neuzen waar we dit in nl hebben
op de site kan je verkoopadressen opvragen normaal gezien ,en je kan ook online bestellen weet niet waar je in nederland woont maar anders s een keertje de grens over naar belgie wij hebben van speelgoed heel de treetop-friends collectie en zijn er zot van
Leuk idd dat Skiphop. Heb t nog niet kunnen vinden hier. Woon niet bepaald in de buurt van België haha. Forum nu mobiel maar ga ook even kijken wat Baby einstein is.
Ik heb er een van tiny love. Lekker roze! Mn meisje vind het nu al leuk al die kleurtjes en beestjes in de bogen