Ja, maar ik wil eigenlijk jou nadoen... een zwart/witte indio aqua verven, dus ben op Ebay actief Maar die Zara is moooooooooooi *hartjes in de ogen*
Hallo draagdoek moeders. Zou graag van jullie ervaringen gebruik willen maken.... Ik ben nu ruim 11 weken zwanger van de 2e. Heb bij mijn eerste 2 dragers gehad; de Minimonkey; vond ik persoonlijk nogal gevaarlijk; had steeds t idee dat ze eruit gleed. En een gewone draagdoek, ik heb ws geen talent voor knopen want ik kon er niet echt mee uit de voeten. Ik denk bij de 2e zeker een drager nodig te hebben, je hebt dan zo meer je handen vrij voor de 1e en t zorgt denk ik voor wat meer rust.Nu wil ik zowiezo een Beco Butterfly aanschaffen, maar ik twijfel of deze wel geschikt is om echt vanaf de geboorte te gebruiken; wat is jullie ervaring hiermee? Ik zou voor de 1e maanden zo'n sling kunnen gebruiken (1 stuk stof), dan hoef ik niet te knopen en kan ik m zo gebruiken. Ik vind t alleen wel vrij duur om beide dragers aan te schaffen. Kunnen julllie mij advies geven? Alvast bedankt!!
Ja, die Zara.......... Het is dat ik echt duuuure OTW'tjes heb nu, anders had ik 'm gekocht... Maar je bent aan de eBay ja? Volgende verfproject wordt bij mij een Z/W bordeaux verven...... *KWIJL* Dat lijkt me ook zooooo ontzettend mooi!!
Ik ben niet de aangewezen persoon voor advies.......Want heb een stash die waarschijnlijk meer doeken bedraagt dan Paris Hilton aan siepoesnetnierokjes heeft...Maar ik zou zeggen; koop geen beco, koop geen sling, koop een tweedehands geweven draagdoek en neem een draagconsult!
Hier ook nog eens een berichtje van mij, zit toch te veel op DenV geloof ik, de laatste tijd. Heb ook weer 2 doekjes onderweg. Mijn ISO, kunnen overkopen van W ebkim, Inka en dan nog een Girasol gescoord op Ebay. Ik hoop zo dat goedkoop geen duurkoop zal zijn van die Girasol. Ik kijk er naar uit. Nog nooit 2 doekjes terzelfde tijd OTW gehad.
denk dat paris toch meer siepoesnetnietrokjes heeft dan jij doekjes esther femke: ik heb geen idee of een beco al kan vanaf geboorte.. maar zou toch een doekje kopen ipv een sling.. doeken zijn er in alle prijsklassen.. dus je kan het zo duur maken als je zelf wilt. KNopen is echt gewoon kwestie van paar keer doen.
nou es ik hoop toch niet dat je ook zon inloopkast (lees kamer) nodig hebt maannn wat n kast heeft die
Whahahaaaaaaa nou ze zal vast wel meer kledingstukken hebben dan alleen maar siepoesnetnierokjes toch! Haii meis! (K)
hallo allemaal trouwens!ik had me al eerder gemeld maar nieuw id oude wist ik niet meer ik ben niet doekenverslaafd ik verzamel gewoon
Nee, mamavanbj gebruikt ze amper. Net als een Ming-vazencollectie, daar ga je ook geen bloemen in zetten! (Oh ik ben meeeeeligg......)
stashupdate CB chocolate symphony 6 Bebina pink 6 (te koop) Didymos Tom 5 Didymos indio Tulip 6 Didymos indio braun/natur 6 VERKOCHT Didymos indio Flamingo 6 Didymos indio Scilla 5 VERKOCHT Didymos indio Koralle 6 VERKOCHT Zara LE Rusty 6 Natibaby red wol 5 Natibaby greece violet 6 Natibaby ocean turkis 6 (te koop) Didymos indo terracotta/natur 6 (waarschijnlijk te koop) Tom shorty 2 blacklabel Iris shorty blacklabel v/w indio 4 blacklabel/witte doos OTW ouwe lena shorty