Als mijn vraag hier niet goed staat, hoor ik het graag hoor! Wij hebben nu een zoon van bijna 2 en zijn 2 maanden getrouwd en we krijgen zo vaak de vraag, wanneer komt de tweede? Het lijkt wel of wij de enige zijn die het bij een kindje willen houden! Onze redenen zijn, dat mijn man liever niet wilt en als hij ervoor zou gaan, dat ie dat voor mij zou doen en dat wil ik niet. Wil wel dat we met zijn twee dan voor de volle 100% er achter staan en niet een beetje! Ook speelt mijn leeftijd mee, ik ben 36 En ik vind 1kind al vermoeiend zat haha, mijn zoon is heeeeel vaak ziek geweest en daardoor hadden we van de 7dgn maar 4nachten goede slaap. Ik vind t eigenlijk wel lekker om door te slapen(oke behalve vannacht, was ie 3 uur klaar wakker haha) Mijn vraag is, wie houdt het ook bewust bij een kindje en waarom? *edit tuurlijk staat ie niet goedmbij zwanger worden, het is te vroeg!
Een broertje of zusje voor je zoontje is toch leuker dan alleen. Ik zie hier bij m,n eigen gezin hoe leuk het is,ze spelen heel leuk samen,en komen voor elkaar op. up voor jou!
http://www.zwangerschapspagina.nl/algemene-clubs/291304-mama-enig-uniek-kind.html Hier de link naar eerdere topics hierover. Op de eerste pagina staat nog een link naar een ander topic