Evene en vraagje, mijn zoontje heeft 39 graden koorts hij ligt nu net in bed maar twijfel zoo of ik hem wel goed heb liggen. Hij heeft een zomer slaapzakje aan met romper korte mouw en pyama jasje zonder broekje maar wel sokjes.. Het is 18 graden op zijn kamertje..
Aiden had 39,7 graden koorts . Heb hem een zetpil paracetamol gegeven. Verder luier, hemdje en onderbroek, pyamajasje en dekentje over. Verder staat zijn raam op een kiertje. Je moet ze luchtig kleden met koorts maar ze mogen ook weer niet teveel afkoelen. Vind het altijd lastig met koorts.
Ik zou geen sokjes doen, maar die doe ik sowieso niet in bed aan. Ik denk dat je hem inderdaad het beste niet te warm kan aankleden. Romper en slaapzakje lijkt me genoeg. Eventueel wat vaker controleren, dan kan je hem altijd nog toedekken met een lakentje als hij lijkt te rillen o.i.d.. Daarnaast misschien een keer extra wat drinken geven. Vind je niks via Google?? Ben geen arts dus meer dan wat mijn eigen gevoel zegt kan ik je niet meegeven.
Ik zou de sokjes uitdoen inderdaad. Het is sowieso niet zo gezond om met sokken aan te slapen (uitgezonderd baby's die zich nog niet goed warm kunnen houden natuurlijk). Verder god in de gaten houden of hij niet gaat zweten of dat juist de koorts zakt en hij het koud krijgt.
Ja die sokjes heb ik gedaan omdat ik las over de luuf en op zijn voetjes en dan sokjes aan.. Slaapt hier normaal ook nooit met sokjes aan
Het is nu waarschijnlijk niet relevant meer, maar met meer dan 39 graden koorts leg ik haar gewoon in bed in rompertje en niks anders. En dan regelmatig kijken of er geen dekentje nodig is. Heb dat eens aan KA gevraagd, en zij zei dat wij altijd de neiging hebben om té warm te kleden. Minder is beter.
Dat is bij hoesten, luuf met sokjes Volgens mij is het lastig om algemene richtlijnen te geven wat ze aan moeten. Ik zou vooral even regelmatig checken in de avond dan, en dan voel je wel of temp oploopt of juist zakt en of ze het evt toch te koud krijgen. Hoe is het nu?
He hij heeft goed geslapen.. Hij hoest ontzettend veel en is verkouden vandaar de luuf heb voordat ik naar bed ging gekeken en hij lag er prinsheerlijk bij temp. voelde goed wilde hem niet wakker maken om echt te tempen omdat hij al 2 nachten niet geslapen had...