mijn vriendin vond de stuitbevalling makkelijker dan de tweede die wel goed lag dus zo blijf je aan de gang een kontje is kleiner en puntiger dan een hoofdje dus vaak makkelijker eruit dan eerst een hoofdje. maar dan nog is dit toch een forum en mogen we op elkaar reageren. ik reageerde op joop en joop heeft gewoon haar antwoord teruggegeven alleen vind ik t dan raar dat je ineens er mee aan komt heb je last van je hormonen! dat is echt een opmerking waarvan ik denk..........laat maar denk dat als ze dat tegen jou zeggen je ook zo iets hebt van tjonge jonge jonge. mirell
heb inmiddels de draaipoging achter de rug... de gyn heeft het 2 keer geprobeerd, maar is niet gelukt,. Dit hadden we eigenlijk ook wel verwacht,maar wilden het toch proberen, je weet nooit of je de mazzel heb dat het wel draait. ik vond het al met al best nog meevallen...ging er van uit dat het behoorlijk pijn zou doen met dat geduw en gedruk....je voelt natuurlijk wel pijn. Maar als je er al een bevalling op hebt zitten, dan is daarbij vergeleken een draaipoging eigenlijk niks. heb nu wel een beetje last van een stijve buik, maar als dat alles is... weeen zijn ook niet op komenzetten erna...beebje zit nog mooi. alleen wel dwars dus... hubs vond het overigens vreselijk om aan te zien,trok ook helemaal wit weg...van hem had het meteen over hoeven zijn....maar het kindje heeft het goed gehouden, en ik kon de pijn ook aan, om het een tweede keer te proberen.... kindje kwam alleen bijna niet van de plek, en gyn gaf ook toe dat door mijn afwijkende baarmoeder het toch allemaal wel erg krap was om het te laten slagen...... dus beebje ligt nog lekker dwars,en gaan nu voor een (geplande) keizersnee. Een natuurlijke stuitbevalling durf ik persoonlijk niet aan. Ben al eens natuurlijk (gewoon) bevallen, maar die persweeen duurden zo lang en het persen ook (2uur) dat het kindje uiteindelijk met vacuumpomp en knip gehaald moest worden... stuitbevalling moet vlot gebeuren, vooral als het konte eruit is..ben veel te bang dat dit dus niet vlot zal gebeuren en kindje complicaties eraan over houdt...of uiteindelijk alsnog een SPOED keizersnee... dus kiezen wij meteen voor een keizersnee.
Jammer dat het niet is gelukt, maar fijn dat het je allemaal is meegevallen! Geeft ook een hoop rust dat je nu naar DE datum voor de ks kunt uitkijken. Hopelijk gaat alles voorspoedig en ben je snel weer hersteld!
Ik heb ook een uitwendige kering achter de rug. Op 35 weken lag de baby nog steeds met het hoofdje naar boven. De gynaecoloog heeft toen alles goed bekeken op de echo, dus of er voldoende vruchtwater rond de baby was, of de navelstreng niet rond nekje of ander lichaamsdeel zat, ... Hij zag geen probleem. Ik heb van de kering totaal geen pijn gehad. Ik ben wel even onwel geworden. Blijkbaar drukte de baby op de slagader die langs de rug loopt tijdens de kering. Maar ik heb het als heel positief ervaren. Ondertussen ben ik 37 weken ver en de baby zit nog steeds mooi met het hoofdje naar beneden.
Bij mij was de kleine ook in een stuit gaan liggen. Echter wel met de billen voor de opening gaan zitten. Op die manier bevallen, lijkt mij niet echt super moet ik eerlijk toegeven. Ik zag ook enorm op tegen het draaien. De dag voordat er gedraaid zou gaan worden, was de kleine erg druk in mijn buik. FLinke bobbels waren zichtbaar mag ik wel zeggen. De dag dat er gedraaid zou gaan worden, voelde ik mij super relaxd. Dat ik bij de 'draai'arts was zei ik hem, dat ik dacht dat de kleine spontaan is teruggedraaid. Dat bleek ook zo te zijn. Met vijf minuten stonden we weer buiten, terwijl ik en mijn man er al een hele middag voor uit hadden getrokken. We zijn lekker uitgebreid gaan brunchen in de stad.
Ik kom nu pas je topic tegen.. Bij mij heeft de draaipoging dus niet goed uitgepakt. Ik heb met 37,4 weken een draaipoging gehad, met 5 minuten lag ons meisje met d'r koppie naar beneden maar na een half uur begon ik te vloeien en bleek de placenta te zijn gescheurd. Nog geen uurtje daarna is ze gehaald dmv een spoedks.