dragen?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Bandietje81, 24 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Deerne85

    Deerne85 Fanatiek lid

    10 mei 2012
    1.681
    0
    0
    wij hebben ook een bondolino, echt een aanrader! makkelijk te knopen en je hoeft niks te verstellen voor je partner, mijn vriend loopt er ook vaak mee. Daar kan ze in tot 3 jaar geloof ik, dus kun je wel even vooruit. Wij wonen tussen zwolle en almelo, dus als dat in de buurt is mag je ook gerust komen proberen :) zou inderdaad wel aan wennen voor de vakantie anders is het meteen zo anders voor je kleintje
     
  2. Ismene

    Ismene Actief lid

    17 apr 2013
    146
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij hebben een draagding van Stokke. Ik zou zorgen dat je iets hebt waarmee je het kind op de rug kunt dragen, dat is qua gewichtsverdeling veel comfortabeler dan voor je buik, vooral bij langere afstanden en grotere kinderen... En ik vind een ding dat je vast kunt klikken ipv knopen handiger en sneller, maar dat is persoonlijke voorkeur :)
     
  3. Bandietje81

    Bandietje81 Actief lid

    16 feb 2012
    244
    0
    0
    NULL
    NULL
    Allemaal bedankt voor jullie reacties! Ik ga het hier nog even overleggen. we gaan over 3 weken al op vakantie en wil geen impuls aankoop doen. Twijfel nog te erg of we hem wel gaan gebruiken.
     

Deel Deze Pagina