Vanmorgen was mijn test weer negatief bij 4,5 week en vanmiddag begon het bloedverlies, nu erg veel kramp en pijn in mijn onderbuik, is dat normaal die erge buikpijn?
Ja hoor dat kan heel goed. Bij ijn eerste mk heb ik echt hele dagen een kruik nodig gehad. Dag en nacht om de pijn wat dragelijk te maken. Een mk is een soort bevalling en die krampen kunnen dus ook echt heel erg vervelend zijn.
Dankjewel voor je reactie jeetje jij hebt er al 2 doormoeten maken zie ik.... Ik zie in je onderschrift staan uitslag bij gyn, mag ik vragen waarvan? Is dat ivm je miskramen?
Helaas kan dat inderdaad erg zeer doen. Ik heb een miskraam gehad bij 6+3 en de omschrijving "minibevalling"herken ik ook. Ik heb mijn tanden echt in de rand van de tafel gezet omdat het zo krampte. Bij mij heeft dat zeker 2,3 dagen aangehouden. Na een week was ik van mijn bloeding af. 5 weken later werd ik opnieuw ongesteld. Heel veel sterkte deze dagen, ik hoop dat je er snel vanaf bent en weer in de (mooie!) toekomst kunt kijken!
ja hoor, ik heb er een gehad met 13 weken en stond op kop in bed. Heb de miskraam qua lichamelijke pijn heftiger ervaren dan de weeën die ik later had met mijn zoon.
Jeetje echt heftig vandaag... Gelukkig is nu de heftige pijn weg, nogmaar een kleinbeetje kramp wel 2 grotere stolsels gehad.... Nu maar hopen dat alles oke uis en we snel weer zwanger mogen worden wat goed blijft gaan..
Ik had een miskraam met (ik schat) 5 of 6 wkn. Dat deed gewoon evht zeer! Achteraf heb ik gewoon echt weeën gehad (herkende het gevoel meteen toen bij de volgende zwangerschap de bevalling bezig was.) Veel sterkte!