Hallo allemaal, Mijn dochtertje kan sinds een weekje zelfstandig zitten en als ik haar dan naar bed breng gaat ze zitten en blijft ze zitten. Ze weet denk ik nog niet zo goed hoe ze weer moet liggen om te gaan slapen. Als ik zie dat ze weer is gaan zitten loop ik naar haar toe om haar weer te laten liggen maar dan gaat ze weer zitten en begint ze te huilen. Wat kan ik doen zodat ze toch genoeg rust krijgt? Het gaat hier voornamelijk om de middag dutjes.
Laten zitten (als ze niet huilt), valt vanzelf om.. Of ze blijft zitten slapen net als mijn dochter vaak deed, als ze sliep ging ik haar wel neerleggen..
Hier gaat ze nu vaak staan.. Ik ga dan een paar naar binnen, leg haar zonder iets te zeggen weer neer, doe haar muziekje weer aan en ga weg.. Dit herhaal ik dan soms wel aardig wat keren! En anders inderdaad laten zitten en net wat sandraske zegt, valt ze misschien wel in slaap..?
Gister zat ze een half uur en heb haar toen maar uit bed gehaald. Want elke x als ik haar weer neerlegde begon ze kei hard te huilen.
Herkenbaar! Die van ons snapte ook niet hoe ze weer moest liggen! Dit heeft ook wel even geduurd... Heb haar best een flink aantal keren teruggelegd. Het verschil: onze meid wilde graag liggen ipv zitten. Dus ze zat te jammeren en zodra we haar neerlegden, draaide ze zich tevreden op haar zij. In jouw geval zou ik haar laten zitten, zolang ze niet huilt. Als ze moe wordt, gaat ze of zittend slapen, of ze valt om, of ze gaat huilen.
Heb haar ook een aantal weken steeds neergelegd maar daar werd ik gek van en ze maakte er een spelletje van en dat is niet de bedoeling.. Nu gaat ze weleens uit bed en zitten spelen, ik laat haar maar doen en als ze in slaap valt op de grond leg ik haar in bed. Zolang ze niet huilt dan...
Herkenbaar! Mijn dochter ligt in bed maar 5 minuten later staat of zit ze al weer en begint te roepen. Ik laat dr gewoon en ze valt op allerlei manieren in slaap, zittend, op dr buik, omgekeerd, overdwars en noem maar op. Dus ik zou dr gewoon even laten in bed, ze vind haar eigen draai meestal wel!
Bijna elk kind heeft dit wel met zitten of gaan staan. Bij Eva een aantal onrustige weken gehad omdat ze telkens ging staan en niet kon gaan zitten, gewoon neerleggen, aai over de bol en weglopen. Als het na een paar keer toch niet lukt, uit bed halen en later weer proberen. Komt vanzelf weer goed.
Heel herkenbaar. HIer ook een tijd gehad. Ik liet het gaan. Ze viel vanzelf in slaap, vaak zittend inderdaad, en dan dubbelgeklapt naar voren. Ze kon zo 3 uur blijven slapen hoor. op een gegeven moment had ze door hoe ze weer moest gaan liggen en was het over. Komt vanzelf goed x
En ja hoor, iets nieuws.. Ze gaat nu staan en dan blijft ze maar huilen, we zijn laatst een uur bezig geweest met haar elke x terug leggen tot dat ze in slaap viel. Ik wil niet dat ze eraan went dat ik elke x kom als zij huilt want ben bang dat ze er dan dus een spelletje van gaat maken. Moet ik haar nu gwn laten huilen of elke x als ze staat toch neerleggen?
Mira heeft dat ook een paar dagen gedaan, gelukkig hield ze er snel mee op Ik ging dan gewoon naar haar kamer.. Legde haar weer terug, even een aai over haar bol en dan ging ik weer weg.. Hier heeft het in ieder geval wel geholpen. Nu gaat ze nog steeds zitten, maar ze kan ook weer zelf liggen..
Sunshine: haha heel herkenbaar, doet onze kleine ook! Zolang je geen aandacht geeft, alleen teruglegt, aai over de bol en weer weggaat, zal ze het spelletje snel zat zijn! Als je echt tegen dr gaat praten enzo, dan vindt ze het een leuk spelletje en zal ze er veel langer mee doorgaan denk!
ik laat ze gewoon zitten/staan, valt vanzelf om. Als ik dr elke keer weer neerleg raakt ze overstuur omdat ze er niet uit mag
sinds kort doet mijn dochter dat ook, ik laat haar even aanrommelen en als ze echt begint te huilen leg ik haar neer, dan gaat ze direct weer staan weer rondjes lopen in bed. meestal na 2x weer goed gelegd te hebben gaat ze wel slapen. weer een fase waar we doorheen moeten
Hier gehad met eentje die continu op dr buik draaide en niet terug kon en ging huilen en nu gaat ze staan ipv liggen. Ik laat haar maar gewoon gaan, ze 'valt' van zelf in slaap. Als het echt niet lukte dan pakte ik haar eruit en gingen we samen even in het grote bed slapen. Zodra ze vertrokken was ging ik eruit.
Ik loop er nu elke keer naartoe. Kan ik beter alleen doen als ze echt hard huilt denk ik en dan maar hopen dat deze fase snel over gaat!
Zou inderdaad alleen gaan als ze gaat huilen... Zolang ze stil is zou ik er niet naartoe gaan om haar neer te leggen!