Hoe slapen jullie kids van ongeveer 7 maanden? Die van ons slaapt korte slaapjes van max een uur per keer. Het laatste slaapje is altijd drama en mislukt ook altijd als we hem in bed leggen. Dan ga ik soms wandelen met em en dan valt ie wel in slaap. Vandaag regent het dus dan gaat dat weer niet, met als gevolg dattie vanaf 13.30u al wakker is nu... om 16.30-17u krijgt ie warme hap en dan rond 19u naar bed. Moet ik em dan proberen in bed te leggen na zn warme eten...? Ben bang dat ie dan weer teveel slaapt voordat ie de nacht in gaat... Tips?
Weet niet hoe hij nu slaapt hier met 2 slaapjes was het van half 10 tot half 12 en half 3 tot half 5.
Ja een uurtje max per keer, soms zelfs maar 30 minuten. Vaak van 10-11uur en van 13-14 ongeveer.... dus een slaapje rond 16u zou nog goed zijn... of langere slaapjes overdag maarja das vaak geen optie bij meneer!
Misschien van half 11 tot half 12 en van half 3 tot half 4? Is het net wat anders over de dag. Hoe laat gaat hij slapen en wordt hij in de ochtend wakker?
Hier wakker van half 8 tot 10. Van 10 tot 11.30 slapen. Van 11.30 tot 13.30 wakker. 13.30 tot 15.00 slapen en dan van 15.00 tot 17.30 wakker. 17.30 tot 18.15 slapen. Dan wakker tot 20.00 en dan naar bed voor de nacht
Mijn zoontje heeft soms ook nog een derde slaapje nodig rond 16 uur, maar hij vertikt het echt. Wat ik nu doe is zorgen dat hij dan wel kan rusten. Soms moeten we rond die tijd de deur uit voor sport van een zus en dan rust of slaapt hij even in de maxicosi. Soms ga ik even wandelen, en bij slecht weer neem ik hem op schoot en laat hem lekker met speentje even babytv kijken. Zal vast vreselijk 'onpedagogisch' oid gevonden worden door veel moeders hier, maar het werkt wel Daarna kan hij het echt weer wat beter volhouden. Verder gaat hij dan toch heel vroeg naar bed voor de nacht. En gelukkig werkt dat hier ook. Dan is het om 17 uur avondeten en rond 18/18.15 uur fles en daarna naar bed.
Hier kregen we hem dan nog wel eens in slaap met een klein flesje melk. Dan was hij zo moe dat hij als we de fles in z'n donkere kamertje gaven zo in slaap viel en dan kon ik 'm zo in bed leggen. Maakte hem dan wel na max. 1 uurtje weer wakker als hij zelf nog niet wakker was geworden. Het is net even de overgang van 3 naar 2 slaapjes en zeker als ze maar kort slapen is dat lastig inderdaad. Als we 's avonds weg moesten deed ik 'm vaak pas na z'n groentehap naar bed, rond 17.30-18.00 en dan een uurtje, vaak had hij dan dat flesje niet eens nodig. Maar dan kon hij even mee naar een verjaardag o.i.d. en dan daar rond 20.30 weer naar bed. Zo hebben wij altijd een beetje met de slaapjes 'gespeeld'.
Hier in de ochtend vaak 45 minuten; van half 10 tot kwart over 10 en dan in de middag vaak 1,5 uur. Van 13 tot 14.30. Soms ook maar 2 keer 45 minuten maar als hij dan moe is, kan ik hem vaak wel om 16 nog even neerleggen...
Hier slaapt mijn zoontje amper overdag. 2x 30 minuten ongeveer... soms 3x 30. Bij uitzondering af en toe een uurtje
Wij hebben nog 3 slaapjes, eentje van 1,5 uur meestal en twee van 3 kwartier. Tussendoor is hij max 2 uur wakker. Rond half 7 gaat hij naar bed voor de nacht.