Emma is bijna negen maanden en kan nu best stevig zitten. Nu het af en toe best goed weer is ben ik met Martijn weer gaan fietsen. Maar het lijkt me zo leuk om Emma er ook bij te hebben. Zouden jullie het doen? Ze gaat nog niet uit zichzelf zitten, wel als ze op een kussen ligt, dan gaat ze omhoog. En als ik haar neer zet zit ze best goed. Grappig dat ze een paar weken geleden het nog absoluut niet kon en nu lekker op haar billen zit te spelen.
Een kindje mag mee op de fiets als het zelf kan zitten zonder om te vallen. Of dat bij jouw dochter het geval is, kun jij alleen beoordelen . Je mag dan net zolang (of zo kort) fietsen als het kindje zelf kan zitten. Ik zou zelf gaan fietsen als de kleine ong. een kwartier goed stevig kan zitten zonder omvallen, en dan beginnen met een minuutje of 10 hooguit. Zo kan ze wennen. Het is altijd vermoeiender dan gewoon zitten op een speelkleed! Ik nam in het begin ook altijd routes zonder veel drempels enzo.
Ja eerst een klein stukje wennen, voor mij is het ook wennen met twee kids op de fiets haha! Ik moet nog een windscherm voor voorop de fiets,dus die eerst maar eens kopen.
Precies! Tegen die tijd (en dan hopen dat het weer meewerkt), kan ze alweer veel beter zitten. Het gaat zo snel met die kleintjes!