Hee meiden Ik probeer het gewoon nog een keer Ik ben 33 jaar en woon in Haarlem Schalkwijk, niet in de flats maar in een rijtjeswoning aan de rand van Schalkwijk, heel mooi vlakbij de weilanden. Ik woon samen met mijn vriend en 2 katten en last but not least: mijn dochtertje van nu bijna 20 maanden. Bij ons in de straat zijn er weinig jonge gezinnen en dat mis ik wel een beetje. Het lijkt me zo leuk om gewoon even bij elkaar te buurten, kopje koffie drinken oid, dat je even bij elkaar aan kunt wippen en dan weer gaan. Ik ken wel moeders hoor, maar die wonen wat verder weg en ik moet dan dus altijd met de auto of ov... Wie heeft ook jonge kindjes en vindt het leuk om in de eerste instantie wat te mailen en misschien later eens een kopje koffie te drinken? Liefst bij mij in de buurt.... Lijkt me ook zo leuk voor mn dochtertje om een vriendinnetje of vriendje in de buurt te hebben. Groetjes
Hoi snoebeltje. woon niet in schalkwijk maar in velsen, niet heel ver weg, maar niet in Haarlem, mijn zoontje is over een maand 3. Wij wonen ook niet met heel veel kinderen in de buurt, dus ik snap je wel hoor! Ik heb via babymassage wat vriendinnen gekregen en die wonen idd ook een eindje weg, ik heb ook geen auto dus ben ook niet zo mobiel, dat is ook wel heel jammer. Nu gaat Luca naar de PSZ en ik hoop dat daardoor wat contacten in de buurt komen. groetjes!
Ja ik weet dat er bij het zwanger zijn club een groepje uit haarlem is. Misschien daar even kijken? Zij gaan elke week zwemmen..
hoi, ik woon ook niet in haarlem maar in Hoofddorp, in Floriande dus het is op zich hartstikke dichtbij je woont dan (zeg me als ik het fout heb) een beetje in de richting van Vijfhuizen?
ik heb tot mijn 20e in schalkwijk gewoond(Europawijk)daarna nog een paar jaar in molenwijk ik woon nu een dorpje verder als maia, dus nog best vrij in de buurt maar mijn mannetje is nog net geen dreumes. Mogen we wel meedoen hier?