Hoihoi, Wil graag een strakke inbakerdoek, liefst met de armen ook strak. Welke merk raden jullie aan? Mijn kindje woog afgelopen week 3700 gram. Weet niet of ik een inbakerdoek moet nemen tot 6.5 kilo (small) of juist 1 vanaf 6.5 kilo (large). Heb van een vriendin te horen gekregen dat haar zoontje van 3500 gram al bijna niet meer in de small past. Tnx
Ik heb de pacco piccolo gebruikt vanaf 6 weken. Mijn zoon woog toen 4,5 kilo ongeveer. die is vanaf 4 kilo tot 7 kilo. Mijn zoon sliep er heel fijn in.
Hier ook gebruikt. Een fijne doek, en door het klittenband kun je ook zelf een beetje proberen met hoe strak je hem doet. Ik zou dan wel de small nemen, hier heeft ze de 7 kilo nog niet gehaald voor ik weer kon uitbakeren. Succes!
Pacco!!! Topding. Heeft er voor gezorgd dat mn zoontje rustig ging slapen. Zijn nu over op de Paccoo Comodo.. hij is al te groot voor de Piccolo. Deze kunnen we tot 9 kg gebruiken. Ook de afbouwdoek van Pacco ligt al klaar.
Ik heb ook de swaddleme gebruikt. Omdat ik niet zeker wist of het inbakeren een succes zou zijn, wilde ik er niet te veel geld aan uitgeven. Hij is erg goed bevallen!
wij hadden de pucababy, niet helemaal strak, maar de armpjes zitten er wel bij in. Het was voor ons een uitkomst!!
Dreamswaddle van mum2mum, ideaal! Voor allebei mijn kleine Houdini's gebruikt! Op de website ikbenmama.nl staat veel advies over inbakeren en de verschillende inbaker zakjes, doeken & methoden. Ook filmpjes waarin uitgelegd wordt hoe iedere zak gebruikt moet worden. Ik heb hiermee mijn keuze gemaakt en geen moment spijt gehad!
In Nederland wordt de laatste jaren veel te makkelijk en veel te snel ingebakerd. Inbakeren is m.i. een laatste redmiddel bij extreme huilbaby's, als echt niets anders helpt. Het is erg ingrijpend in hun natuurlijke ontwikkeling en forceert kinderen al snel in een onnatuurlijk slaap- en eetpatroon. Gewoon heel veel lichamelijk contact (draagdoek!) en heel veel aanleggen is veel gezonder.
Hoe kom je aan deze wijsheid? Mijn zoontje is erg onrustig en slaat zichzelf voortdurend wakker, sinds wij de Pacco gebruiken, slaapt hij heerlijk en is hij veel rustiger. Als ik hem bij mij hield, sliep hij nooit diep, hij werd even wakker als ik opstond of als ik praatte. Hierdoor raakte hij snel oververmoeid. Inbakeren geeft hem rust. Ik zie het helemaal niet als laatste redmiddel bij "extreme huilbaby's" Het is ook niet de bedoeling mijn zoontje tot zijn 18e ingebakerd te laten slapen, maar zolang hij zich veilig en geborgen voelt in zijn pacco, zou ik absoluut niet weten wat hier slecht aan is. Ik denk dat oververmoeidheid de motorische ontwikkeling ook niet echt ten goede komt. Zodra mijn zoontje rustiger slaapt en ik het idee heb dat hij ook kan slapen zonder ingebakerd te liggen, ga ik over op de afbouwdoek van Pacco. Maar goed TS vroeg om een goede, strakke inbakerdoek. Ik denk niet dat het haar intentie was om hier een discussie te openen over het wel/niet inbakeren. Als jouw kindjes dit niet nodig hebben, moet je het vooral niet doen.