Hallo, Ik moet even een beetje van me afschrijven geloof ik. We hebben een hele lieve dreumes van bijna 17 maanden en een peuter van 3 jaar. Helaas hebben we al veel ellende gehad met onze jongste . Ze gaan beide 1 dag in de week naar het Kdv. De jongste is continu ziek. We hebben werkelijk alle ziektes al gehad. Vaak snotverkouden, griep, koorts, 5e ziekte, 6e ziekte, waterpokken, 3 x buikgriep achter elkaar. Twee keer Beginnende longontsteking. Oorontsteking en keelontsteking nooit. Ze heeft een koemelkvrij dieet dus daar kan het niet aan liggen. De zorg is zo intensief en ik zit er enorm doorheen. Het heeft z'n weerslag op ons gezin en de focus ligt ook vooral op haar toestand. Kan iemand mij een beetje moed geven Is er buiten gezond eten en drinken een middeltje om haar weerstand te verhogen? Alle tips zijn welkom! Groetjes
Het gaat over, sterker nog; je bent er waarschijnlijk bijna doorheen! Ik had het met mijn dochter ook, vanaf de 6 maanden vrijwel doorlopend ziek, het heeft een maand of 8/9 geduurd en nu heeft ze haast nooit meer wat. Probeer het positief te zien, ze werkt aan haar weerstand door al die ziektes door te maken. Verder kun je niks behalve afwachten.
Mijn zoon (bijna 3) gaat 2 dagen naar de opvang en was ook altijd heel veel ziek... We zijn vorig jaar in de herfst begonnen met echinaforce en een goede multivitamine, en ik merk echt verschil! Hij is nu nog wel eens verkouden, maar het is lang zo heftig niet meer als voorheen. Het is vreselijk als je kindje steeds ziek is, je staat als ouder machteloos. Heel vermoeiend voor alle partijen. Sterkte!