Mijn dochter heeft het altijd al snel warm en zweet snel. Ook in haar autostoel. Er bestaan zomerhoezen zag ik, maar helpen die of hebben jullie andere tips om het zweten tegen te gaan? Ze heeft sowieso nooit haar jas aan in de auto.
Wij hebben een aeromoov matje in de autostoel. Het is een inleg speciaal voor in de autostoel van aerosleep en dus hetzelfde idee. Bij ons werkt het goed, geen nat kindje meer in de auto Zomerhoes is gewoon een soort hoeslaken wat je kunt wassen, voor in de stoel.
Wij hebben ook een aeromoovmatje in de autostoel liggen. Als het heeel warm is in de auto zweet ze nog heel hard maar anders niet meer
Wij hebben badstof hoes in de mc en daar onder een molton dat het zweet opneemt. Maar het blijft toch altijd wel warm in zo'n ding vind ik.
Hier net aeromoov voor het eerst gebruikt. En merk het verschil zeker. Dus een aanrader! Gekocht bij de babydump voor 19,95 prijzen kunnen nogal verschillen.