Hoi ik zit nu drie dagen voor nod en ik had net na plassen een piep klein veegje rozig bloed bij het afvegen zou dit wel en innesteling kunnen zijn? Zijn er mensen die dit ook hadden ?
Bij mij is dat helaas altijd slecht nieuws. Mijn menstruatie kondigt zich altijd aan met rozeverlies/bruinverlies en dat houdt dan paar dagen aan tot t echt doorbreekt. Innesteling 3 dagen voor nod is ook best laat toch? Maar goed, ik hoop natuurlijk voor je dat je niet ongesteld bent en dat t toch wijst op een zwangerschap!!
Denk helaas dat het geen innesteling meer is. Innesteling is volgens mij zo'n beetje een week na je eisprong. Sinds ik van de pil af, begint mijn menustruatie altijd zo met spotting, roze verlies enhelaas zo verder.
Ik had dit ook, hoopte op goed nieuws, maar bij mij betekende het na 3 dagen het begin van mijn menstruatie. ik hoop voor jou dat het iets anders betekend, maar het kan dus ook gewoon begin van je menstruatie zijn.
Super bedankt voor de reacties ik heb geen bloed meer verloren en geen krampen. Ik vroeg het mij af omdat ik nooit bloed , roze of bruin verlies voor mijn nod. Ik wacht netjes tot donderdag af
Ik zit nu in hetzelfde schuitje dus hoop op goed nieuws! Bij mijn 1e kindje had ik het wel op die manier. Op maandag had ik mijn NOD, 4 dgn ervoor bloedverlies. Dus dacht ongesteld te zijn, Maar die maandag testte ik positief!
Het kan echt beide kanten op.. Bij mij is het tot nu toe, steeds een aankomende ongi. Soms wel 5 dagen van tevoren al . Erg vervelend. Maar hoop voor jou natuurlijk dat je ongi weg blijft. Ben benieuwd Suc6!!