Ik wil nog wel met de meiden (10 jaar en waaghals, 12 jaar en iets minder waaghals) nog wel een dagje en een nachtje weg. Nu dacht ik aan Drievliet of Duinrell. Is dat iets om naar 1 van deze parken te gaan aanstaande zondag, of zal het mega druk zijn? En anders nog andere suggesties? En suggesties voor kortingkaartjes?
Drievliet is qua drukte prima te doen in de zomervakantie. Er zijn maar zelden echte lange wachtrijen. Ik vind het een leuk park voor met name jongere kinderen, maar mijn 9- en bijna 12-jarige hebben zich er onlangs nog prima vermaakt. Er zijn een paar achtbanen (niet heel spectaculairs, maar leuk zat) en een paar wildere attracties, maar het is geen Walibi of zo. Dus het hangt een beetje af van je verwachtingen.
Duinrell is meestal ook wel goed te doen. Het is een wat kleiner pretpark, maar het aquapark is wel heel geschikt voor waaghalzen. Ook leuk dat het bij zee ligt, dan kan je daar ook nog naartoe. Drievliet ben ik heel lang niet geweest. Toen mijn zoontje 7 was is hij met de school geweest en heeft hij volgens mij alle attracties gedaan. Toverland vond mijn zoontje ook erg leuk! Walibi staat hoog op het verlanglijstje, daar gaan we in het najaar naartoe.
Het waterpark kan je maar voor 4 uur reserveren zie ik.. tiki heet dat. Ergens korting te vinden hiervoor?
Weet van beide niet hoe het nu in de zomer vakantie is omdat we dat mijden. Beide parken zijn erg leuk. Niet heel groot of spectaculair. Met 10 en 12 zou ik zelf voor duinrell kiezen en dan zeker het tikibad erbij nemen.
Ik zit te denken.. Tikibad bewaar ik voor het eind omdat ik daar zelf tijd zo loom van wordt…. maar moet tijd aangeven… hoe lang houden we het vol in het park? En dan in het zwembad eten..? Of van 15–17 tiki en dan 1830 thuis en eten? ik denk dat we om 1030 in het park kunnen zijn