Van zijn verjaardagsgeld wil mijn oudste graag een kasteel van playmobil uit de ridders-collectie kopen, maar ik vraag me af of het wel echt een leuk stuk speelgoed is. Spelen jullie kinderen er veel mee of staat het te verstoffen? Aangezien ze niet goedkoop zijn (95,- / 140,-) vind ik het wel fijn om te weten wat jullie ervaringen ermee zijn.
Oh, en is de goedkopere ook leuk, of valt die in vergelijking met die grotere erg tegen? Die grotere is nu bij de wehkamp in de aanbieding voor 109,- dus dan wordt het prijsverschil weer wat kleiner (al komt er wel een tientje verzendkosten bij).
Hier de prinsessen versie in huis sinds oktober, wat een hit! Uren is ze er zoet mee . Wij hebben de uitgebreide variant met extra setjes via marktplaats gekocht, voor 50 euro. Alleen het kasteel kost nieuw al 120 en dan zat er nog bijna niets bij. Spul is bijna niet stuk te krijgen en was dus zo goed als nieuw. Ze kan er lekker haar fantasie in kwijt.
Wij hebben de goedkopere sinds sept. hij had al veel draken en een trol enzo. Hij speelt er geregeld mee, maar is nog wel wat jong volgens mij (net vier) Ikzelf heb er vroeger enorm veel mee gespeeld, vanaf een jaar of 5/6
Ik denk dat het vooral ligt aan je zoontje. Met het kasteel is niks mis. Dochterlief speelde er vorige keer mee bij een vriendje en vond het erg leuk. Maarja... Ze is sowieso compleet playmobil-verslaafd. Dus dat zegt alsnog weinig
Mijn zoontje heeft verder nog niets van playmobil, maar ridders en een kasteel spreken erg tot zijn verbeelding. Momenteel speelt hij het meest met zijn bruder-tractors en de treinbanen (hout en duplo). Lastig...
Zoon kreeg hem voor zijn derde verjaardag en hij speelt er dagelijks mee. Ik heb de kleine gehaald omdat hij nog erg jong was en ik had ze naast elkaar zien staan en vond het geen 40 euro meer waard.
Kijk eens op marktplaats! Hebben wij ons kasteel ook vandaan! Is zeer populair bij onze zoons en vooral bij de vriendjes die komen spelen
Aangezien hij hem koopt van zijn vdrjaardagsgeld en het naar de speelgoedwinkel gaan en het daar uitkiezen een onderdeel van zijn plezier is wilden we het niet via mp kopen (we kopen normaal wel veel via mp). Overigens is de knoop doorgehakt. Hij heeft vandaag het kleine kasteel bij de intertoys gekocht en mama is vanavond druk bezig geweest met bouwen zodat er morgen gespeeld kan worden.
Wij hebben hem ook van marktplaats. Mijn middelste zoon van 5 speelt er dagelijks mee, al bijna 2 jaar. Hij heeft hem voor zijn 4e verjaardag gekregen. Onze oudste geeft helemaal niets om playmobil, dus het hangt echt van je kind af.