We gaan voor een brusje voor Olivier en dan ga je weer over namen nadenken. Wat vinden jullie van, voor een broertje: - Elias - Julius - Julian En voor een zusje: - Amélie
Ow, ik vind Olivier echt zoooooo'n superleuke naam, maar mijn vriend vind het echt 10x niks. Ik baal echt supererg, want ik had die naam al jaren in gedachten... Maargoed, genoeg gezeurd . Ik vind Julian het leukst van de jongensnamen en Amélie vind ik ook leuk!
Elias vind ik een geweldige naam! Toen we nog dachten dat Lena misschien een jongetje zou zijn, hadden we deze naam ook op ons lijstje. In Noorwegen is het een super populaire naam trouwens zoals iets Daan of Lucas hier.
Elias vind ik wel goed klinken bij Olivier, Julian vind ik ook een leuke naam, Julius weer wat minder. En Amélie voor een meisje is ook leuk.
Elias, hoor je niet zoveel. Julian hoor je zoveel en Julius, vind ik persoonlijk wat ouderwets. Meidennaam, niets meer aan doen
Julian vind ik erg leuk maar ik zou daar zelf niet voor kiezen aangezien deze naam in de top 20 staat van meest gebruikte namen op dit moment. Maar dat is persoonlijk Elias vind ik ook erg leuk!
Absoluut Julian! Mooi en krachtig. Amélie. Ben je fan van de film? is niet mijn smaak, beetje kak, maar pas wel mooi bij Olivier.
Ik vind Julian ook het mooist, klinkt volwassener dan Elias (vind ik zo kinderachtig klinken). Julius (Caesar... :-/) Amélie staat ook op mijn namenlijstje, net zoals Olivier!