-dringend-

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door citipiti06, 1 jan 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Yustin

    Yustin Fanatiek lid

    6 jun 2007
    1.014
    0
    0
    Meid, hou je taai en een dikke knuffel voor jou!
     
  2. citipiti06

    28 okt 2008
    38
    0
    0
    nikkie80--ja het is ook vervelend maar nu niks aan te doen he.ik heb het nu best wel goed laten bezinken.over mijn schema hoor ik pas morgen wat na de iui.ben eens benieuwd.

    met mijn opa gaat het eigenlijk het zelfde.veel verandering is er niet op dit moment :cry: :cry:

    elmo-de dokter vond het eigenlijk te weinig,hij zij er zijn wel eens en ik ook die dan toch de punctie uitvoeren maar bij jou zie ik geen kans,en ik wil niet dat die ivf als poging 1 word geteld.daarom stelde hij iui voor maar als ik toch de punctie wou wou hij het toch doen.maar ik zei nee doe de iui maar.ze hebben het bij mij gemeten daardoor wist hij het.
    de dokter zij ook al over de follikels maar ik ga het toch doen.heb er alles voor over.
    nee griezelig vind ik het niet,wil gewoon dat alles voorbij is.we zullen zien.
    morgen om 4 uur moeten we daar zijn want hij gaat daar produceren en dan (dacht ik 1,5 uur later) gaan ze de iui doen.zullen jullie aan me denken morgen en duimen ;) ;)
     
  3. MenM

    MenM Actief lid

    Tuurlijk meis!
     
  4. winnie pooh

    winnie pooh Actief lid

    30 mei 2008
    426
    0
    0
    C.S. medewerker
    Gezellig Brabant
    Doen we....weet hij wel zeker dan dat de eitjes op springen staan? Of heb je pregnyl gekregen?
     
  5. Nikkie80

    Nikkie80 Fanatiek lid

    9 aug 2007
    2.252
    0
    0
    Zuid-Oost Brabant
    Veel succes meis! Ik denk aan je

    Liefs Nikkie
     
  6. citipiti06

    28 okt 2008
    38
    0
    0
    dank jullie wel allemaal en winine pooh ik hep pregnyl gekregen ;)
     
  7. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Jeetje, wat een tegenvaller weer... Dus vanwege het feit dat je maar drie follikels hebt en de groei te traag ging, is de IVF nu stopgezet? Wel erg balen, maar misschien ook wel beter. Nu wordt deze behandeling niet geteld en kun je de volgende keer met een schone lei beginnen. Hopelijk reageer je dan beter op de medicatie, en als het qua schema allemaal wat beter gaat, is de kans van slagen wellicht ook groter dan deze keer. Maar evengoed wel balen, natuurlijk! Hopelijk gaat het mbv IUI lukken, je weet maar nooit!

    Heel erg veel succes morgen & voor de komende wachtweken!
     
  8. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Hoe is de IUI gegaan?
     

Deel Deze Pagina