Dringende EHBO vraag: beetje verf ingeslikt

Discussie in 'De lounge' gestart door hamtaro, 5 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tjessia

    tjessia Fanatiek lid

    1 feb 2009
    2.889
    0
    0
    Geen paniek, ze heeft geen halve fles verf op:(. Hoeveel heeft ze nu daadwerkelijk binnengekregen, bijna niets! Je hebt het ook nog uit haar mond geveegd. Zou er niet eens over nadenken om de huisarts te bellen, een beetje onzinnig hoor. ;)
     
  2. MHMW

    MHMW Niet meer actief


    Hier sluit ik mij helemaal bij aan ! In mijn ogen wordt hier van een mug een olifant gemaakt.
     
  3. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Wat een klein beetje lijkt voor een groot mens, kan een heleboel zijn voor een klein kindje.... daarnaast: beter overbodig geinformeerd dan te laat!
     
  4. Whabbit

    Whabbit Fanatiek lid

    22 feb 2008
    1.253
    24
    38
    Zoals een hoop anderen lijkt mij de hoeveelheid zo minimaal dat het wel los zal lopen.

    Maar wat ik nou eerlijk gezegd helemaal niet snap:
    Als ik niet zeker wist of iets gevaarlijk was voor mijn kindje, zou ik niet eerst op een forum vragen stellen en op het internet dingen gaan proberen uit te zoeken! Ik zou dus WEL meteen het spoednummer bellen! En als dat niet bereikbaar is (wat natuurlijk echt heel raar is!) zou ik desnoods met kind en al naar de eerste hulppost van het ziekenhuis rijden!

    Better safe then sorry!
     

Deel Deze Pagina