Wat wel een voordeel is, regelmaat n je een kindje hebt. Mijn moeder is mn grote voorbeeld, ze werkte altijd hard (groot gezin) maar tijd voor koffie was er altijd, echt even zitten. Hier dus ook zulke bewuste momenten, dan neem je wat maar tussendoor vergeet ik het snel ja. Hier 4 koppen thee en 1 melk standaard. Soms nog wat water of sinasappelsap.
ik drink heel erg veel! meestal 2 a 3 liter thee 1/2 tot 1 liter water en dan nog een paar glazen (2 a 3) cola
Ik drink veels te weinig en daarom heb ik ook vaak genoeg hoofdpijn! Drink op mijn werk 2 a 3 glazen water en een blikje Red Bull. En 's avonds vaak nog een blikje maar als ik die niet drink dan drink ik dus niks meer 's avonds. Op mijn vrije dagen drink ik helemaal weinig dan kom ik er 's middags achter dat ik nog niks gedronken heb de hele dag!
ik drink echt heeeeeeeeeeeeeeel weining op me werk 2 glazen thee en thuis sochtend 1 kop thee en bij me eten 1 glas melk echt weining dus en ik ga ook heeeeeeel weining naar wc natuurlijk alleen sochtend zodra ik uit bed komt en dan uur of 16:00 en dan weer pas zodra ik naar bed gaat 22:00 a 23:00 erg he en ik probeer stees aan te leren om meer te gaan drinken maar ik krijg het niet door me keel joh ja me urine is ook donker natuurlijk ook niet goed en als ik dan wel meer drinkt moet je natuurlijk vaker naar de wc en dan denk ik van ja ik stop ermee want hier word ik ook gek van en met drukke gaat gewoon goed me lichaam is er zo aan gewent gtz Ciita
Ik haal het makkelijk, maar drink al minimaal 1,5 liter water op een dag. Dan nog 2-4 flinke koppen thee (bij elkaar ook een liter) en soms nog melk of sap. Je kunt best, als je het vergeet, een flesje water op je bureau/tafel zetten en dat in elk geval twee keer per dag vullen en leegdrinken, dan krijg je sowieso een liter water binnen.
Ja, ik kom daar wel aan. Ik drink heel veel en vooral water, gewoon omdat ik water lekker vind. Mijn hele leven drink ik al veel. Ik drink maar weinig sapjes of melk, hoogstens 1 glaasje per dag, meestal nog 2 cappucino's en de rest dus water. Alleen tijdens mijn zwangerschappen vond ik water vies, dus toen wel meer sapjes gedronken.
Hier kom ik echt NOOIT aan... ik moet me er echt toe zetten overdag...''s avonds drink ik heel graag thee dus dan drink ik iets meer.
Ik drink minimaal 3 liter per dag......meestal 3 flesjes water en dan nog thee, decaf koffie,ijsthee,vruchtensap etc. Doe ik het niet dan krijg ik veel vaker migraine verder heb ik nu 3x een niersteen gehad en dat was voordat ik 3 liter per dag dronk sinds ik me hou aan die 3 liter(advies uroloog) heb ik geen nierstenen meer gehad.
ik drink ook gelukkig veel, vooral water, anders krijg ik echt ontzettend dorst!! ik drink zeker wel 3 liter op een dag aan water ja.. anders krijg ik ook zo een droge mond! bah haha
Vaak drink ik te weinig. Daarom begin ik de dag meestal met iets van pap/ontbijtgranen, dan heb ik gelijk al een kom vocht binnen Dan rond koffietijd een glas thee, rond de lunch een beker zuivel, rond theetijd thee of koffie, bij het avondeten zuivel/water en dan 's avonds meestal koffie. Verder niet, heb ook zelden dorst.
Nee ik beland ook regelmatig in ziekenhuis met uitdroging, vooral tijdens zwangerschap. Ik kan het gewoon niet.. ik heb geen dorstsensoren denk ik haha