Goede basisschool in Alkmaar?

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by Aquavis, Dec 16, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Aquavis

    Aquavis Actief lid

    Oct 23, 2012
    224
    0
    16
    Onze zoon is 2,5 en we zijn op zoek naar een school voor hem. Wie kent er een leuke en vooral ook goede school in Alkmaar, enigzins in de buurt van postcode 1824/ omgeving Huiswaard.
    We zijn al naar de 1e Montessorischool en de Rudolf Steiner geweest, en we staan open voor diverse schoolconcepten.
    Ik vind aandacht voor cognitieve en sociale ontwikkeling beide belangrijk.
    Alvast super bedankt voor je reacties/ervaringen!
     
  2. Supi

    Supi Fanatiek lid

    Sep 12, 2011
    1,523
    8
    38
    Noord-Holland
    Hoi Maria,

    Zelf gaat onze zoon, van bijna 4, na de kerstvakantie naar de Nicolas Beetsschool in de Bergermeer. Wij wonen zelf in het centrum dus dat is niet zo ver.
    Zelf heb ik vroeger op de Prins Johan Friso gezeten (de nieuwe naam weet ik niet) dat is de derde school op rij (en christelijk) die tegen de rekerdijk aan ligt. Die was mij erg goed bevallen toendertijd! De openbare school (jules verne) ben ik vanaf gegaan omdat die toen slechter was.

    Het belangrijkste voor jullie is, ga een paar scholen af en kijk naar je gevoel. Wij hebben gekeken naar de lesmethode, maar het gevoel heeft de doorslag gegeven;)
     
  3. Uuz

    Uuz VIP lid

    Dec 8, 2014
    6,241
    818
    113
    Ik vond De Kring heel leuk, maar dat is een beetje uit de buurt denk ik.
     
  4. Miss M

    Miss M Fanatiek lid

    Mar 19, 2012
    2,389
    597
    113
    Female
    Noord-Holland
    De Burijn (rk basisschool) zit richting de mare en schijnt heel leuk en goed te zijn.
    Er zitten meerdere kinderen op die we kennen en zowel zij als de ouders zijn enthousiast.

    Als we hier bleven wonen zouden onze kinderen er ook heen gaan.
     

Share This Page