De vraag zegt het al. Ik gebruik pampers baby dry maat 3 (Milan weegt 6,3 kg), maar als Milan poept dan hangt vrijwel altijd zijn romper en broek onder :x. Moet wel zeggen dat nutriton door de flessen krijgt, waardoor hij dun poept? Hebben jullie ervaring of advies?
Hier zelfde luiers als jullie en ook wel af en toe bekende probleem met romper en broekje onder vanwege ietwat dunnere poep. Probeer hem tegenwoordig wel iets strakker vast te maken en dat helpt wel moet ik zeggen.
Mijn zoontje is nu 6,5 kilo en ik trek hem maat 4 aan (dit moment van etosmerk), is vanaf 7kg staat erop, maar hij poept er nu nooit meer naast!! Gewoon redelijk strak dichttrekken, dan past het prima.
Zodra mijn zoontje met dunne poep buiten zijn luier komt, doe ik hem een maat groter aan en is dat probleem opgelost. Ik gebruik pampers maat 4+ en hij is 10kg en 9 maanden. Die kilo's die erop staan zijn richtlijnen, want maat 4 is geloog ik tot 13kg ofzo, nou ken geen een kindje van 13kg die nog in maatje 4 zit.. (Tenzij ze opeens minder aankomen of afvallen doordat ze gaan lopen natuurlijk, maar komt weinig voor.) Heb al AH, Etos, Kruidvat en Bumblies geprobeerd, maar blijf bij Pampers terugkomen. Gewoon dunner en absorberen meer.
Etos-merk, ook mijn merk. Geen doorgelekte kleren en vieze rompertjes. Ik heb echt alles geprobeerd en deze merk vond ik het beste!
pampers baby dry, maat 4+. isa is niet eens 10 kilo en naar mijn gevoel begint dit ook niet lekker zitten. te klein rondom zijn buik. als 4+ op is ga ik naar maat5. misschien moet je naar maat 4 gaan..
hier ook pampers baby dry en ook het probleem met het rompertje en broekje die niet aan de poep ontkomen ik ga het etos merk ook eens proberen,
De eerste 4 maanden gebruikte ik voornamelijk pampers. Nu gebruik ik kruitvat en c1000 luiers, stuk goedkoper en houd haar beter droog dan pampers. Ze is nu 6,5 maand oud, weegt 7300 gram en draagt nu net sinds 1 week maat 4 luiers.
Ik had ook altijd gedoe met pampers, en ze heeft er ook uitslag van. Ik heb een tijd lidl luiers gehad, geweldig, en nu heb ik die van c1000, die vind ik nog net iets beter.
Ik gebruikte eerst die van Pampers maar lekten vaak door (bij borstvoeding), heb toen vele soorten geprobeerd, nu gebruik ik al een hele tijd de luiers van Lidl (Toujours) en vind ze erg goed! En goedkoper uiteraard. Vind het zonde om elke maand meer dan 30 euro aan luiers uit te geven, hier in België zijn de pampers alleszins duurder dan in NL.
Hier Pampers Baby Dry maat 3 en heb echt maar een enkele keer last van doorlekken. Terwijl Jayro al ruim 7 kilo is en lekker dun poept en ook veel poept. Waar ik wel op let is dat de achterkant het randje iets naar binnen gevouwen is, alleen dat hele dunne stukje zodat hij er geen last van heeft, maar dan houdt het het soms net tegen. En de achterkant flink hoog doen. Ik heb van te voren altijd gezegd dat ik wel over zal stappen op goedkopere luiers, maar dit bevalt gewoon goed. Ik zal binnenkort wel maat 4 gaan halen denk ik, maar Jayro is niet echt heel dik want bij z'n middel raken de flappen elkaar nog steeds bijna. Iedereen noemt hem altijd wel bol enzo, maar als ik dat zo bedenk valt het dus wel mee Hij is ook al iets van 68cm.
Ik denk inderdaad dat ik wel wat meer uitgeef. Er zitten 48 luiers in een pak voor 10 euro. Daar doe ik maximaal een week mee ofzo? Dus toch inderdaad wel 50 euro per maand.. Best veel als ik dat zo bedenk.. Bij de Lidl kost een pak ook 10 euro toch? Hoeveel luiers zitten daar in dan?
Ik gebruik Pampers en BabyLove luiers alle 2 maat 4 meestal geen problemen met poep waar het niet moet zijn maar zo af en toe als ze wat dunnere poep heeft dan normaal ook wel eens vieze rompers en broekjes. Ik denk dat Mara nu rond 9 kilo weegt
Wij gebruiken pampers. Ik heb met de babydry en activefit geen problemen met dat poep uit de luier komt. We hebben wel eens c1000 luiers gehad, maar die vond ik toch niet zo lekker zitten bij haar. Ook hadden we een paar kruidvatluiertjes, maar die vond ik nogal dik. Dus zijn we maar weer terug gegaan naar de pampers.
Pampers activit (4) en pamper dry night (4) en step up broekjes (4). Gaat prima, eigenlijk nooit problemen. We hebben nooit wat anders geprobeerd, het bevalt gewoon (vanaf dag 1) Mijn zoontje is 10,5 maand en weegt 10,5 kilo.
Ik gebruikte altijd kruidvat merk en nu waren de pampers in de aanbieding, maar nu al een paar keer een vieze doorgelekte luier gehad. Met kruidvat luiers nog nooit last van gehad, dus ga weer terug naar de kruidvat luiers
Hier bij alle kindjes altijd Huggies gebruikt en bij Benthe 1x gehad dat de poep boven de luier uit kwam, maar die luier zat al behoorlijk vol plas en toen kwam er blijkbaar een mega spuitluier, dus toen kwam het er aan de bovenkant uit ! Malou en Ruben kan ik me niet meer herinneren dat ze ooit door de luier gelekt zijn.
ik gebruik kruidvat luiers, maat 3, nooit geen last met doorlekken en ze zijn nog goedkoop ook! ik haal altijd de grotere pakken. die kosten hier 13 euro, en er zitten er 96 in.... mijn vader heeft laatst pampers baby dry gehaald, ook maat 3, maar moet zeggen dat die ook wel fijn zijn. maar ik ga toch liever voor kruidvat, al is het alleen al voor de prijs haha!
Ik gebruik die van de lidl, bevalt hier heel goed. Verder heb ik nog steeds een pak huggies liggen (maatje 3), maar op de een of andere manier blijft hij te groot bij haar dijbeentjes, dus daar wacht ik nog even mee.