Wie o wie is er bezig met zwanger worden van een nieuwe partner? Na mijn scheiding 2 jaar geleden, heb ik een nieuwe partner, met wie ik nu al sinds begin mei bezig ben met zwanger worden. Ik merk dat ik het mis om te kletsen met andere meiden die ook bezig zijn met zwanger worden van een nieuwe partner. Op de een of andere manier is het weer extra spannend. Bij mijn vorige partner was ik binnen 3 rondes beide keren zwanger. En nu zijn we al in ronde 7. Wellicht leuk om met elkaar te kletsen waar we zoal tegenaan lopen!
Hey! Ik praat graag met je mee als je het goed vindt. Wij zitten in ronde 8,maar dat wist je al. Met mijn vorige partner ook snel zwanger, maar ook 10 jaar ouder.
Hier net andersom, mijn partner heeft al een kind (een hele vent van 12!) via ICSI - mede door een beperkte hoeveelheid cellen in zijn sperma - en ik nog niet. We gaan samen voor een kindje, nu de 5e ronde na een vroege miskraam afgelopen maand. Ik ben aan het wachten op mijn eisprong. Normaal zou die rond CD 16 komen. Dat is zaterdag. We werken thuis dus hebben alle tijd om tussendoor intiem te zijn