Ik twijfel of we de Zoo van Antwerpen of de dierentuin in Planckendael gaan bezoeken. Wij kennen allebei de parken niet, maar er zijn vast mensen hier met een mening over de verschillende dierentuinen die mij kunnen helpen kiezen. We willen met 4 gaan, 2 volwassenen en 2 kinderen.
De zoo is momenteel volledig in renovatie. Heel mooi, eeuwenoud, maar je bent er wel op een halve dag rond nu. En er zijn nog steeds wel wat plekken waar de dieren vrij klein zitten, die moeten nog aangepakt worden. Planckendael is geweldig. Wij hebben een abonnement en komen er heel vaak. Je bent er makkelijk een hele dag zoet met wandelen en spelen. Overal op de wandeling zijn speelplekken voorzien voor kinderen. Momenteel zijn er drie babyleeuwtjes, een kleine olifant en een babyneushoorn. Je kan er ook tussen de pinguïns wandelen, lori's voederen en tussen de aapjes wandelen. Superleuk voor kinderen. En voor volwassenen ook
Wij zijn vorig weekend in Planckendael geweest. Wat een verrassing! Echt een mooie dierentuin. Prachtig onderhouden, veel speeltuintjes, veel groen. Echt een aanrader. De Zoo ken ik niet.
Planckendael. Pairi Daiza is ook een aanrader, iets verder uit de buurt wellicht maar ook zeker de moeite.