@sunshine, ik denk dat je veel te vroeg bent. De meeste vrouwen testen op of na hun nod pas positief. Al snap ik je testdrang wel, want daar heb ik zelf ook last van Helaas bij mij ook nog negatief, maar ik geef de moed nog niet op, want mijn nod moet nog komen.
@ all hoop dat jullie gelijk hebben, maar me gevoel zegt van niet maar het is nog geen vrijdag dus zolang geen bloed geeft moed! Tnx meiden!
Blijf maar hoop houden, hoor Sunshine! Ik heb zojuist getest. Met middagurine en ik heb redelijk wat gedronken vandaag.. Zie jij ook iets?
Ik heb geen last meer van me rug en ook geen buikpijn wel pijnlijke tepels. Hoe is het met jou symptonen, denk dat jou test overmorgen wel duidelijk issss yeahhhhhhh!