Ik ben benieuwd hoe laat jullie dreumes een middagslaapje doet. We willen kijken hoe het uitpakt als we onze dreumes van zijn twee slaapjes naar eentje proberen over te krijgen, omdat ie nu best veel uren overdag slaapt (2x2) en de ochtenden voor hem (en dus voor ons ) zo vroeg beginnen... (6.00 uur, soms zelfs eerder *gaap*) Maar we zitten wat te puzzelen op hoe het dan moet met de lunch enzo. Van hoe laat tot hoe laat ligt jullie dreumes in bed? En wanneer lunchen jullie dan? Als de lunch na het slaapje is, wat staat er 's ochtends dan op het eetschema? En als de lunch voor het slaapje is, wat voor eten staat er dan tussen slaapje en diner in de planning? Ik ben ook erg benieuwd naar hoe gezinnen met een dreumes én een peuter het doen, want het is natuurlijk het makkelijkst als je maar één keer hoeft te lunchen op een dag. En hoe doen de mama's het die ook nog een kleuter van school moeten halen?
Hier kijken we naar mijn zoontje (moe is slapen). Dat zijn of twee slaapjes (10-11.30 *lunch* 15.30-16.30) of een slaapje (11.30-14 en daarna lunch) Tijden is ongeveer dus
Mira slaapt van 10.00 tot uiterlijk 13.30. Soms slaapt ze maar tot 11.30 of 12.00, maar in de middag slapen wilt ze dan echt niet meer.. Al geeft ze wel tekenen van moeheid, heb het al vaker geprobeerd en het lukt niet. Dus ik hou het op 1 slaapje. Ze slaapt dan van 18.30 tot maximaal 08.30, dus best lang! Na haar slaapje gaan we lunchen.
Oh hier maakt het trouwens geen verschil met de nachten. Bij een slaapje gaat hij om half 8 slapen, tot een uur of half 7 / 7 uur. Bij twee slaapjes gaat hij later naar bed, rond kwart over 8, tot half 7 / 7 uur.
Hier gaat hij tussen 12:00 en 12:30 naar bed. Tussen 13:00 en 14:00 is hij weer wakker. We eten de middagboterham meestal voor het slaapje. Als hij vroeg weer op is krijgt hij soms nog een cracker of een stuk fruit, en rond 15:00 een koekje. Avondeten doen we rond 18:00.
Hier slaapt ze van 12.45 tot 15.00/16.00 uur.. We eten altijd tussen 11.30 en 12.00 uur. Na haar slaaoje krijgt ze een koekje, fruit of iets anders.. We eten rond 18.00 uur.
Op die leeftijd sliep Lisa soms 1 keer, soms 2 keer. Bij 2 keer slapen na het fruit naar bed en bij wakker worden lunchen, bij 1 keer slapen na de boterham naar bed. En soms dus op tijd lunchen zodat ze daarna lekker kon slapen. Voordat Eva naar school ging ging Lisa ook altijd al om 13:30 naar bed en sliep dan tot ongeveer 16:00. Nu gaat ze nog steeds om 13:30 naar bed maar maak ik haar wakker om 15:00 om Eva op te gaan halen. Maar dit is maar 2 dagen, op dinsdag en donderdag. Op woensdag is papa thuis (en maar een halve dag school), op maandag en vrijdag kdv.
hier eet ze om een uur of 12/12.30 uur 2 boterhammen en daarna naar bed. dus rond 12.30/13.00 uur naar bed tot ong. 15.00 uur. daarna een koekje met drinken en dan 's avonds warm eten.
Hier slaapt dreumes Quinten meestal ook nog 2x per dag. Als het zo uitkomt dan 1x, maar dat maakt niks uit met hoe vroeg (en dat is ook heel vroeg) hij wakker wordt 's ochtends. Als Danique straks naar school gaat zal hij op mijn mamadagen maar 1x kunnen slapen denk ik. Na de lunch en D. naar school brengen, dan kan hij er om 13.30 in liggen. En om 15.00 eruit om D. weer te gaan halen.
T wordt rond 6u wakker. Toen hij 1 jaar was sliep hij meestal nog maar 1x, toen zat M nog op de speelzaal 3x per week tot 12.30. Hij sliep dan daarvoor: tussen 10-12 meestal. Heel soms aan het einde van de dag nog een klein uurtje. Op ma en vr gaat hij rond 12u naar bed, meestal is hij dan voor 15u wakker (moeten we M ophalen). Op di en do gaat hij naar de speelzaal tot 12.30, meestal boterham op de fiets en bij thuiskomen zsm naar bed (klein broertje wil nog wel eens roet in het eten gooien), meestal moet ik hem wakker maken om 14.45 na slechts een uur slaap. Afgelopen dinsdag was mn buurmeisje thuis, dus die heeft even op de babyfoon 'gepast'. Op woe gaat hij meestal om 13u naar bed, nadat we M om 12.15 hebben gehaald en hebben geluncht. Soms ook wel wat later. Maar goed, dan hoeven we niets meer
hier wordt hij 7u wakker, ontbijt hij yoghurt of melk met cereals of muesli, dan een fruit momentje, dan nog een boterham of cracker en douchen.. slapen rond 12/1230, wakker rond 14/1430 ( soms slaapt hij pas 13 dan laat ik hem max tot 15u slapen) Daarna luncht hij "nogmaals" 2 boterhammen savonds ligt dan 19 in bed soms 1930