Ja die uitnodiging heeft de jongste ook, terwijl de oudste die uitnodiging nog niet eens heeft gehad. Bijzonder vind ik dat. Maar die prik denken we nog even over na, vind het nu sowieso veel te vroeg.
Dat is vreemd inderdaad. Misschien is de oudste net in zo’n ‘tussenleeftijd’? Hier kreeg de oudste (bijna 13) de uitnodiging een maand of twee voor de jongste.
Ligtaan het geboortejaar. Dochter en zoon uit 2012 en 2009 hebben hem nu gehad. Zoon uit 2007 nog niet. Volgend jaar komt 2005, 2007 aan de beurt.
Zo iets dacht ik al, of althans, bedoelde ik met ‘tussenleeftijd’. Wel vaag dan, 2005 en 2007 nog niet, waarom niet eerst ‘weg werken’ en dan verder gaan…?
Klopt, oudste krijgt de uitnodiging volgend jaar, zag ik laatst in zo'n schema. Ik snap ook niet dat ze eerst niet de eerdere jaren uitnodigen.
Snap ik ook helemaal niet, want vanaf 15 moeten ze 3 vaccinaties ipv 2, dus die logica mis ik totaal.
Maar die hoeven dan nog niet 3, dus dat scheelt weer. Mijn oudste wil geen 3 en dat snap ik eigenlijk wel goed, helemaal aangezien het ook anders had gekund. Mijn zoon van 9 had nog best een jaartje kunnen wachten.
Oh, zover had ik mij er nog niet in verdiept. Nee, dat snap ik dat die daar niet om staat te springen! De logica is soms ver te zoeken bij sommige instanties
Wij zelf hebben wel gekozen voor haar om beide in een keer te doen. Ook prikken ze met zijn 2en in een keer en kon ze in een apparte kamertje want ze vond het eng door al het gehuil en gillen van anderen (grote gymzaal) Nu wil ze ook niet meer dus die andere gaat later gebeuren en helaas wel 3 keer dan.
mijn oudste heeft 25 januari 2022, 2 vaccinaties gehad, de 9 jaarsprik, de bmr en dtp. Tegelijk dus. Hij heeft er geen last van gehad.
Weet niet waar je precies op doelt, maar de w is van de meningokokken acwy vaccinatie en niet van de vaccinaties die ts bedoelt
Bmr vaccinatie is sowieso 1 die meer pijn doet dan de anderen. Echt een rot prik! 2 jaar geleden nog gehad
Waarom zou je het niet in 1x doen? 1x tijd kwijt voor de prikafspraak, kind 1x een paar dagen zere arm(en).... Ik zie echt geen reden om die prikken allemaal apart te laten zetten (bij een gezond kind). Oprechte vraag!
In de babyleeftijd vond ik het compleet logisch eigenlijk, ik stond en sta 100% achter de vaccinaties, maar vond het heel veel in 1 keer in zo'n lijfje. Vandaar mijn twijfel nu, mijn kinderen hebben nog nooit 2 vaccins gelijk gekregen. Maar 2x naar zo'n prik op deze leeftijd, met dit kind ook, lijkt me helemaal geen optie, dus we gaan nu toch voor tegelijk.
Tja ik denk dan het zal wel onderzocht zijn of het verantwoord is. En als die baby's al jaren massaal 2 vaccinaties tegelijk krijgen, waarom die van mij dan niet. Ook voor een baby vind ik, 1x ellende beter dan 2x hetzelfde gedoe met pijntjes en koortsig zijn na de tijd.