hoi dames, weet iemand of en hoe je verstelbare spaghettibandjes kunt inkorten? gewone spaghettibandjes lukken wel maar deze zijn verstelbaar en ik weet niet goed hoe ik dat moet aanpakken. de tops zijn 1 maat maar voor mij te groot waardoor ik continu inkijk heb, niet erg handig.
ja dan is die nog steeds te lang idd. ruilen kan ook niet meer dus hoop eigenlijk dat het ingekort kan worden alleen de vraag nog hoe haha
Als de bandjes er los aangestikt zijn kan je ze het beste even op de langste stand zetten aan de voorkant los maken dan een stuk afknippen en weer terug vastzetten dan is je bandje korter en kan je ze weer verschuiven
ik had er toen een knoopje in gemaakt aan de onderkant achter. Je hebt dan wel een soort uitsteekseltje maar ik vond het niet heel storend want het was niet heel lang.