Hallo, Wij hebben 3 kinderen. De oudste is bijna 5 jaar oud, die kan dus goed zelf lopen en we hebben een dochter van 2 en een baby van 3 maanden. Hoe krijg je die goed vervoerd. Hebben jullie ervaringen met een dubbele kinderwagen. We zitten te twijfelen over dubbele naast elkaar of achter elkaar? We wonen in het centrum van de stad. Echte lange afstanden hoef ik er niet mee te lopen, maar wel goed de winkels in kunnen. Wat denken jullie?
Hier een tandem van topmark. Achter elkaar dus. Gaat prima. Gewoon tweedehands. Ik moet er niet aan denken om het zonder te doen. Voor 50 euro heb je al een goede tweedehandse, dus voor het geld hoef je het niet te laten.
ik had ooit bij een oppasgezin een topmark tandenwagen, wat een piepding. Reed voor geen meter! Als het een beetje scheef was moest je tegenhangen anders wilde de wagen omkiepen. Zelf daarom er eentje gekocht naast elkaar, mijn zoontje ligt daarin ook in een echte wieg ipv zo`n babynestje. Een babynestje vind ik ook veel minder dan een wieg, nog een reden om te kiezen voor een naast elkaar. Ik kan ook overal naar binnen (nouja de kruidvat is een ramp, maar dat is het met een enkele wagen ook ). Mijn dochter zit er zeer zelden in hoor, maar gebruik hem voor mijn zoontje en als ik maar 1 ander (oppas)kleintje erbij heb. De mijne komt van mp en daar heb ik met 2 wiegjes, dekens,lakens, regenhoes ook maar 75 euro voor betaald.
Wij hebben een achter elkaar van topmark, via mp voor 50. Ik moest er ff aan wennen maar vindt hem nu wel fijn. Het is wel redelijk zwaar duwen. Ik zou persoonlijk niet zo snel voor een naast elkaar gaan, is niet handig in veel winkels.
Wij hebben een kees naast elkaar en die is zelfs kruitvat proof. Achter elkaar vond ik te zwaar sturen en niet zo leuk voor de kindjes.
ook een kees, erg blij mee! topwagen! ook ik kom naast elkaar kruidvat alles in en ze hebben grote bakken voor de boodschappen. achter elkaar lijkt me niet leuk voor de kindjes. Als ze erg klein zijn maak het niet uit, maar als ze ouder zijn wil je toch ook rond kijken. Beste aankoop die ik ooit gedaan heb, ook via mp. gr brenda