Ik word er GEK van!:x Morgen ga ik terug naar de huisarts, ik zit nu al meer als 48 uur aan de antibiotica maar het lijkt wel gewoon erger te worden! Doordat mijn rechter long nagenoeg dicht zit en mijn linker long voor de helft krijg ik amper lucht, zelfs in rust. Dan ga ik zitten hyperventileren en wordt daar nog duizeliger van alsmede dat ik er nog ergere hoofdpijn van krijg! Het lukt me om het hyperventileren te stoppen maar het blijft maar terug komen omdat ik constant in ademnood zit! Ik word met de minuut duizeliger (ja ik heb al gegeten en gedrinken), ik word enkel maar slapper, krijg meer hoofdpijn, minder, ben vermoeider. etc... Ik loop er al 3 weken mee maar ik dacht eerst aan een flinke verkoudheid. Omdat het steeds erger werd ben ik van de week naar de huisarts geweest en die concludeerde een dubbele longontsteking. Kortom: Ik heb er genoeg van!
Zou je niet naar de spoeddienst gaan?? ik denk als je na 48 uur antibiotica nog geen beterschap voelt dat hij echt niet aanslaat en een dubbele longonsteking is niet nix.
Hoe is het nu? Ik hoop dat je inmiddels naar de spoedeisende bent gegaan. Ik heb ook longontsteking nu maar de antibiotica moest wel binnen 2 dagen aanslaan. Koorts is bij mij wel een stuk minder maar hoest nog veel
Ik ben niet naar de spoed gegaan. De hoest is al iets minder maar ik ben nog vreselijk benauwd, duizelig en moe! De hartkloppingen zijn ook nog niet minder. Ik wil als het maandag nog niet betert terug gaan.
Met anti biotica duurd het echt drie dagen voordat je je beter voelt. Artsen bij ons in verpleeghuis zeggen altijd eerst wordt je zieker van de anti biotica en na de derde dag kan je pas zeggen of het aanslaat.
Precies... Ik heb vaker longontstekingen door mijn ziekte en de antibiotica is altijd rot de eerste 2 dagen, daarna gaat het pas beter.
Ben je dan niet vrijdag terug gegaan naar de huisarts of in ieder geval gebeld? Hoe gaat het vandaag met je? Anders als het niet minder wordt eens naar de huis artenspost gaan.
Misschien heb je nog even een andere kuur nodig die beter aanslaat. En vergeet niet een dubbele long onsteking ben je ook gewoon goed ziek van en kan je goed 1-2 weken ziek van zijn. En echt je rust nemen maar denk dat je niks anders kan. Maar als het nog geen verbetering boekt nog een keer terug gaan
een atypische longontsteking reageert niet/nauwelijks op amoxicilline, het is dus niet gezegd dat amoxi moet werken. Ik zou dus toch even aan de bel trekken als je echt geen verbetering opmerkt.
Huh? Je zit nu al 5 dagen aan antibiotica die zoals ik het begrijp niet aanslaat. Zeker als je zwanger bent lijkt het mij handig om dan voor t weekend contact op te nemen met je huisarts. Nu kun je wellicht beter wachten tot maandag zodat je dan naar je eigen arts kunt gaan, vooral aangezien een dag meer of minder nu ook niet meer echt uitmaakt als je al vanaf maandag antibiotica hebt en steeds geen contact hebt opgenomen met de arts.
Nou ja, niet aanslaan is het niet. De hoest is minder alleen moet ik als ik hoest nog altijd overgeven, ben ik buiten adem als ik maar iets doe en blijf ik vreselijk duizelig. Mijn arts was er vrijdag niet en de vervanger zat vol, als ik nu een arts bel moet ik naar een ander dorp hier verderop maar ik heb enkel een fiets, dat ga ik dus echt van mijn lang zal ik leven niet redden. Om naar de spoed te gaan lijkt me wat overdreven, en ook dan moet ik naar een andere stad toe. Helaas heeft mijn man geen rijbewijs en zijn mijn ouders op vakantie... Zit niks anders op dan maandag pas te gaan.
Lief dat je het vraagt, het gaat redelijk. Ik hoef niet meer over te geven bij het hoesten, het is een andere hoest geworden en in veel mindere maten. Wel heb ik nog dat ik snel buiten adem ben en soms een beetje duizelig. Ik vraag me dus af of dit de nawerking is die bij een longontsteking lang kunnen aanhouden of dat het alsnog de bedoeling is over te stappen naar een andere AB.
ik kan me herinneren van een bronchitis die ik een aantal jaren geleden had dat ik nog redelijke tijd duizelig was bij inspanning. Ik kan me goed voorstellen dat dit bij het herstel hoort. In ieder geval goed te horen dat het beter gaat met je!