hoi ! ik ben met 9 weken voor t eerst naar de vk geweest alles was gewoon goed .... en moest een afspraak maken voor 6 weken later .... ik heb geen idee of ik dan een echo krijg ik ben dan 15 weken zwanger als ik een echo krijg zouden ze dan het geslacht al kunnen zien? heb ook een echo met de 20 weken .... omdat er een hartafwijking in de familie zit gaan ze daar extra aand8 aan besteden ... hoop alleen dat ik t met de 15 weken al zie gr,
Bij mij konden ze het zien met 16 weken, dus ze zullen het wel met 15 weken zien denk ik. En als ze het zien, dan zou ik toch wel effe wachten tot de 20 weken echo (heb ik gedaan). dan is het echt zeker. Groetjes Nazli
Ik denk niet dat je een echo krijgt. Nu ga je gewoon op controle. De volgende echo is dan met 20 weken.
ik denk ook dat je geen echo krijgt. Ze gaan ws wel het hartje laten horen. Ik denk dat je moet wachten voor het geslacht tot de 20 weken.
bij mij was de 2e afspraak wel weer een echo eerste afspraak was met 10 wkn, toen kreeg ik een echo, tweede afspraak met ruim 14 weken en toen kreeg ik weer een echo EN luisterde ze naar t hartje Ik heb met 16 weken bij een pretecho buro ene geslachtsbepaling laten doen, kon daar ook pas vanaf 16 weken.
Hallo, Misschien heb je iets aan deze site: http://baby2see.com/gender/external_genitals.html Groetjes