ik krijg vrijdag een draaipoging omdat de kleine in stuit ligt. maar ik krijg een beetje het gevoel van angst! ik heb vanaf het begin van de zangerschap al veel ellende gehad en heb geen zin om weer ellende te krijgen. de baby ligt in stuit en heb een afwijkende baarmoeder die de vorm heeft van een hart, maar moest dat zelf nog weer doorgeven aan verloskundige en ook nog aan de gyn nu maak ik me toh zorgen omdat ze daar toch ook naar horen te kijken en niet omdat ik dat zech. verder moest ik zelf volhouden naar de verloskundige dat de kleine niet met het hoofdje naar beneden lach maar omhoog en dat ik dat zeker wist! zei dacht het hoofdje beneden te voelen en nadat mijn buik eindelijk zachter werd bevestigde ze dat ik gelijk had. ik heb nu niet heel veel vertrouwen in de gyn en verloskundige wat nu?
Nou dat lijkt me vrij duidelijk.. Als JIJ er geen goed gevoel bij een draaipoging hebt om welke reden dan ook, dan moet je die niet laten doen. Jij bent immers baas over jouw buik. Als je twijfelt kan je altijd eerst nog even bellen voor info ivm de vorm van je baarmoeder en of dit gevolgen heeft voor het kunnen uitvoeren van een draaipoging. Ik zou het niet eerder laten uitvoeren dan dat je van meerdere GYN's te horen hebt gehad dat t geen invloed heeft (de vorm van je baarmoeder) en dus niet meer risico's met zich meebrengt. Succes!
Hoi Ik heb zelf ook een hartvormige baarmoeder. En ik heb vorige keer een keizersnee gehad omdat mijn zoontje 37 weken in stuit heeft gelegen. en hij draaide echt niet en de gyn. zei toen ook dat ze ze niet proberen te draaien omdat ik zo'n baarmoeder heb. Dus ik zou idd even een andere gyn. raad gaan vragen. want volgens mij is draaien niet zo makkelijk met zo'n baarmoeder. En misschien ook niet helemaal zonder risico's dus laat je eerst goed informeren. En als je er zelf niet zeker van bent zowiezo niet laten doen. Heel veel succes ermee. Groetjes Heidi
ik zou gaan voor een second opinion bij een andere gyn als je je huidige niet vertrouwd. Uiteindelijk moet jij je ook comfortabel en in goede handen voelen!
Hoi bedankt voor jullie reakties ik ben er heen gegaan en heb mijn zorg uitgesproken en zei had overleg gehad met een gyn die dat geconstateerd had, dus heeft zei toch besloten om het te willen proberen maar dan met minder kracht en als er geen beweging in te krijgen aws dan stoppen. en dat was dus ook het geval! de kleine was niet te verplaatsen en hebben het maar zo gelaten na 2 kleine pogingen. maar wat deed dat zeer zech! nooit meer nu moet ik kiezen wat ik wil en eigenlijk weet ik het nu helemaal niet meer!