hoi meiden ik had weer even een vraagje.misschien wel een domme vraag wanneer moet je je kindje aanmelden voor de peuter speelzaal? moet je dan gewoon naar de peuter toe hoe werkt zoiets ik heb namelijk echt geen idee! en hoe oud moeten ze zijn? liefs
ligt er een beetje aan hoe druk het is. Hier moest je al met 1 1/2 opgeven en dan waren ze met 2 1/2 aan de beurt. Het beste kun je even googlen naar de psz bij jou in de buurt en dan even langsgaan of mailen.
Ik heb voor Gijs t aanmeldformulier al ingevuld en klaarliggen voor verzending. Ik heb gemaild met de stichting die t psz-werk hier verzorgt ( Stichting Speelpeuter, Meppel).. Geen wachtlijst, op dit moment, maar ze werken wel met volgorde van binnenkomst.. Zij adviseerden me om al wel in te schrijven..Ondanks dat Gijs nog geen eens 13 maanden oud is.. Gijs kan, als ie 2 is, meteen komen.. Dat is volgend jaar direct na de zomervakantie Even navragen bij je lokale psz-organisatie wat bij hen gebruikelijk is...Het verschilt her en der nogal..
Hier kan/moet je je vanaf 1 jaar inschrijven. Vanaf 2 jaar kunnen ze terecht en de wachtlijst is ook ongeveer een jaar.
Hier kunnen ze vanaf 2 jaar terecht. En er is plek zat, dus echt heel lang van te voren hoeft niet. Hoorde laatst iemand over 6 weken praten in de buurt..
Ik heb dochterlief net aangemeld en ze is 1 1/2 jaar. Vanaf 2 jaar kan ze heen maar we willen haar heen laten gaan als ze 2 1/2 jaar is.
hier kun je de kleintjes aanmelden vanaf 1 jaar en 10 maanden, ik heb het met 2 jaar aangemeld en met 2 jaar en 3 maanden of zo zat jelle op de peuter
hier heb ik gekeken bij de vereniging die gaat over de meeste peuterspeelzalen gaat en waar we Emma graag wilen hebben. Hier is het als je kindje 2 jaar is, maar dat verschilt heel erg per stad. ik zou even op internet zoeken en anders een peuterspeelzaal bellen waar je je kindje graag aan wil melden
Wij hebben ons zoontje met 2,5 ingeschreven, hij mocht toen in principe diezelfde week al beginnen. Maar omdat ze 2 weken later gingen verhuizen, heb ik gewacht tot ze op de nieuwe locatie zaten, zodat hij daar direct op de juiste plek kon wennen. Dit is wel een uitzondering hoor, ze hadden toevallig een plek over, meestal hebben ze hier ook wel een wachtlijst.
Ben er gewoon een x langs gegaan om te kijken, ze was toen net 1 jaar geweest. Ze vertelde dat ze met 1 jaar en 4 maanden ingeschreven kon worden. En met 2 en 3 maanden mogen ze komen. Waren geen wachtlijsten op dat moment maar heb haar al wel ingeschreven.
Ik kreeg bij de 18mnd afspraak op het CB de inschrijfformulieren. Dus vanaf 1,5 inschrijven en vanaf 2,5 worden ze geplaatst.