Yppig tuniek? Bestel nu bij wehkamp.nl JUNAROSE jurk? Bestel nu bij wehkamp.nl Dit zijn toch geen dunne modellen?
Wat? Dat is geen plus size... De dame van H&M heeft 38, de dames van Wehkamp misschien 42 (gemiddelde maat in Nederland, ter verduidelijking).
Even niet plus-size.. maar toch wel heel schandalig (vind ik) Een foto van een 'zwangere' dame die een bikini showt... Zwangerschapsbikinitop donkerblauw/wit gestreept - bpc bonprix collection koop online - bonprix.nl
Nou... dat ziet eruit als een redelijk slanke dame. Denk dat TS bedoelt dat je nooit een maatje 46 of hoger voorbij ziet komen. Hooguit tot maatje 42.
Alleen omdat een dun model grote maten kleding aan heeft dat als een tent om haar heen wappert; wil niet zeggen dat ze dik is Ik wil dikke koppen zien, olifanten en blobs! Geert, doe er wat aan Dat de VN zich daar maar eens over gaat buigen!
En laten we reëel zijn de meeste dames met een grotere maat ( dus 44 + ) Hebben geen platte strakke buik.. De modellen die ik nu voorbij zie komen hebben OF een corset aan of zijn geen + modellen..
Goed dat je edit! Ik zat namelijk daarnet op de site te kijken en het gaat tot '3XL', maar dat is dus ongeveer 42/44/46 uiterlijk. Er is niks voor mensen vanaf maat 50. 3XL is gewoon verkapt van: wij doen net alsof wij iets in grote maten hebben, maar het is overduidelijk dat u 5 of zelfs 6XL bent
Ohh ik kan me er ook zooo ontzettend aan storen idd!!! En wat ik ook zo erg vind is dat de zaken waar wel grote kleding hangt, vaak allemaal van die slobberkleding verkopen waardoor je dus juist nog veel dikker lijkt!!
Nou inderdaad!! Zo ben ik al eeeeuwen opzoek naar een jeans ( dus een echte jeans geen stretch oid ) in mijn maat.. Nergens te krijgen:x
Als je in de zomer naar de h&m billboards kijkt vraag ik me soms af of ze nu gewoon delen van hun lichaam missen ofzo??? Zie je van die rare poses met kuilen waarvan je altijd dacht dat daar vlees hoorde te zitten Je gaat bijna denken dat er anatomisch iets mis is met jezelf.
Ja het slaat nergens op hoe ze dat doen. En niet alleen de modellen die op de foto staan, ik kom ook vaak tegen dat de kleding totaal anders is in grote maten, veel minder leuk, ook ondergoed, en op sommige sites kost je kledingstuk gewoon meer als je een grotere maat wilt. Ja ik snap dat het meer stof kost hoor, maar maak het dan op z'n minst duurder zodat ze allemaal dezelfde prijs kunnen hebben. Bonprix heeft wel iets vollere dames staan bij de grotere maten, maar niet met overgewicht ofzo. Wat zou erachter zitten ? Misschien zijn er gewoon veel te weinig volle of overvolle dames die op een baan als fotomodel zitten te wachten..
Hahaha is mij ook opgevallen. Staat voor H&M bij BB van vorig seizoen ook een vrouw met een soort (prachtig) figuur als Khloe Kardashian. Voor de flinkere of dikkere vrouwen zou het er dan toch nooit zo uitzien? Zij is gewoon gevuld op de juiste plekken. Edit: Daarmee bedoel ik dus niet dat dikkere of flinkere vrouwen er niet mooi uit kunnen zien. Dat is onzin. Maar meer dat het niet een realitisch beeld weergeeft zeker met bepaalde truitjes of lage broeken. Dan heb je toch snel een buikje of bandjes erover/omheen. En Bij truitjes zie je dan kwabbetjes bijv.