Mijn kleine meisje is ziek. Ze is verschrikkelijk aan de diaree, en heel haar billetjes zijn kapot. Echt zo zielig. De luiers zijn nu dus niet om aan te slepen. Ze eet echt helemaal niks, maar gelukkig drinkt ze wel goed. Of ze heeft een flinke buikgriep, of het kan ook goed aan de tandjes liggen. Ik vindt dit echt zo zielig
wat zielig, blijf goed in de gaten houden of ze voldoende drinkt. Zeker met de temperaturen van morgen en vrijdag. Als ze erbij gaat spugen wel meteen de HA bellen, uitdrogen van die kleintjes gaat dan heel hard. beterschap.
Ja gelukkig drinkt ze heel erg goed, ik hou haar goed in de gate. Als ze gaat overgeven of dat alles nog erger wordt dan ga ik met haar naar de HA.
Ach arme pop... Misschien voor de zekerheid toch maar ORS geven? Kinderen drogen snel uit met diarree en deze warmte. Ik heb weleens gehoord dat maizena goed tegen luieruitslag werkt. Beterschap en sterkte voor mama.
smurf hier had t zelfde vorige week. Ik liet der veel in t badje zitten met blote billen, deed een hydrofiel luier losjes omgeknoopt zodat de billen konden luchten als ze niet in bad zat. Hier hielp zinkzalf heel erg.. tegen de rode plekken. Mijn HA gaf idd t advies toen ik belde nadat ze al 3 dagen diarree had ( ondanks dat ze goed dronk at en vrolijk was) om toch voor de zekerheid ors te geven en idd goed in de gaten te houden of ze alert.vrolijk blijft en met tranen huilt. sterkte ermee..
Jeetje ze heeft nog steeds diaree. Ze eet ook nog steeds niet goed, gelukkig drinkt ze wel goed. Waar kan je Ors kopen? want dan ga ik dat zo eventjes halen. Gelukkig hoeft ze niet te spugen. Ze huilt ook met tranen. Ik heb gisteren wel even de dokter gebeld, die zei dat als ze goed drinkt dat ik maar even af moest wachten, hij dacht dat het door de tandjes kwam. Maar ik denk dat ze een buikgriepje heeft opgelopen. Super bedankt voor de lieve reactie's
Bij elke drogist of grotere supermarkt kun je ors krijgen, geef het maar gewoon, is goed en kan geen kwaad. Charlotte heeft het een maand geleden ook gehad, bij de 15e poepluier ben ik gestopt met tellen, wat een drama was dat! Wat ik toen heb gedaan is alleen maar, echt alleen maar droge beschuiten gegeven en toen was het vrij snel over (1-2 dagen). Verder zéker geen fruit(sappen) en zo (die fout had ik wel gemaakt ) maar toen ik daarmee was gestopt ging het zienderogen beter. Dus ors en beschuiten, veel beterschap voor je meisje! en oja, slappe venkelthee (lauw) kun je nog erbij geven zodat haar maagje/darmen wat tot rust komen.
we hebben dat vorige week gehad. echt zo verschrikkelijk. het heeft een week geduurd. dag en nacht diarre. ik heb hem na elk keer in bad gedaan met laag water en zijn billen gewassen.(soms om 15 min.) dat is het beste, hij huilde wel want t brandt heel erg met water. maar dat was echt nodig. en overdag blote billen op grote laken(steeds maar poep ruimen) of met ouderwets luier met hyrofiel luierdoek en maizena hielp ook het beste. ja, combinatie van warmte, tandjes en weet ik wel wat was dat. ik hoop bij jullie niet zo lang duurt. veel sterkte.
@ Cahntal, hoe gaat het nu? Léonie is ook al paar dagen ziek, hoge koorts, diarree, niet eten en (ook niet) drinken. zijn al bij doktersdienst geweest dinsdag, en die dacht aan een "virusje". vannacht weer 39,5 .....hopeloos. Er komt ook een tandje door, maar kan me echt niet voorstellen dat het daarvan komt! Als ik jouw verhaal zo lees...zal het dus inderdaad een virus zijn? Hoe is het nu met d'r??
@Mnq het gaat nog steeds niet zo geweldig Ik kan echt om het kwartier haar verschonen. Vanacht heb ik ook dramatisch geslapen ik ben een paar keer wezen kijken of ze geen poepluier had want dat brand verschrikkelijk aan haar billetjes. Ze zijn zo rood. Ik heb ze vandaag ook al 4 keer in badje gedaan in lauw water dat vondt ze echt heel fijn volgens mij. Wat me ook opvalt is is dat ze heel veel slaapt.
ach gossie dat is toch altijd zo zielig als heel die billetjes rood worden en stuk gaan. tandjes kunnen ze soms wel wat last van hebben van diaree dat verschilt per kindje. maar voor de hand liggender is inderdaad een virusje het is ook zo warm buiten bacterieen vieren feest. mijn zoon krijgt op dit moment 2 kiezen en 4 tanden tegelijk. het is 2 weken huilen en drama's maar gelukkig blijven de billen nog vrij goed in tact af en toe een wat dunnere luieren maar gelukkig niet aldoor. ik kan het nog af met secuur afdoen en 2 keer per dag in bad zetten. ik vind die bepatnathene creme die ze tegenwoordig hebben echt super. even een dikke laag erop en de volgende dag is alles weer zo goed als ok. had ik die creme maar gehad bij de middelste die was altijd de klos en die zinkzalf bleek alles alleen nog maar erger te maken. veel sterkte! voor je meisje en voor jullie want het is knap vermoeiend dag en nacht in de weer zijn en al die zorgen.
veel slapen is goed ( daar wordt je beter van ) maar ze mag niet suf worden let daar goed op! en ze vinden het inderdaad prettig om in een badje te zitten ipv dat geveeg met die doekjes. die kan je nu beter ff achterwege laten die branden verschrikkelijk. je kan in het badje wat olie doen die wit wordt in eht water die trekt dan in het huidje. als je een luier moet verschonen zonder dat je ff de mogelijkheid van eht badje hebt kan je ook een bakje water pakken met die olie erin en dan met een washandje wat deppen ipv met doekjes.
@Chantal; drinkt ze wel genoeg? Hopeloos dat je zo met die luiers zit, rode billetjes bah. Echt heel vervelend voor ze! Gaat je dan zo aan je hart he? Misschien kun je wat met die tip die hierboven staat, water met beetje olie, dan met washandje schoondeppen. Hopeloos hoor. Wij hebben dan toch een ietwat ander dilemma, Léonie heeft vanmorgen (in jouw ogen "slechts") drie vieze -dunne- luiers gehad. Maar zitten met al dagen hoge koorts en niet willen drinken. Krijg er 45 cc in met een fles. Ik begrijp hoe moedeloos en machteloos je er tegenover staat. Ik hoop voor je dat het snel beter gaat met je kleintje, hadden wij het maar he?
@ts: billen flink inpoederen met maizena helpt HEEEEEEL erg goed, succes! Bij elke luierwissel flink maizena erop strooien dus.
Onze dochter heeft 2 weken geleden ook hele hoge koorts gehad (39.7-40.1). 4 dagen achter elkaar. Ik dacht toen ook aan kiezen en tanden (hoektanden). Dat gedeelte was waar, maar die hoge koorts kan daar niet van zijn (heb ik hier geleerd). Tandjeskoorts komt nooit boven de 38.5 Halverwege dag 4 was het ineens weg...ze zat vervolgens vol met uitslag... 6e ziekte! Koorts mag nooit lang duren. Als dit zo hoog blijft kan je beter snel terugbellen naar de ha. Hoge koorts kan ook een infectie zijn of zo.