Ik heb een zoontje van 1,5 jaar en een baby van 1 maand oud. Bij het begin had ik ook een bugaboo gekocht met plankje en de twoo sit. Alleen mijn peutertje wou er niet op staan. Hij stond er wel effe paar min op maar zodra de kinderwagen stilstond stapte hij eraf. Ben 2 keer weggeweest met hem op het plankje en dat was een regelrechte ramp. Heb toen maar mijn bugaboo verkocht en een duowagen van kidsriver gekocht. Lijkt net een enkele buggy en is heel compact in te klappen. Wel wat zwaarder rijden maar dat is logisch met 2 kindjes. Ik doe zelf ook veel boodschappen te voet aangezien mijn man een drukke baan heeft en dan is een duowagen een heerlijke uitkomst voor mij.
Ik ben nu ook wat aan het rondkijken voor een duowagen. We hebben nu een Mura 3 voor onze dochter en een plankje voor zoonlief (waar we amper nog gebruik van maken). Ik denk erover de Mura te verkopen, is nog in uitstekende staat en een duowagen te kopen. De baby is voor augustus, dan is mijn dochter juist anderhalf. De eerste maanden ben ik sowieso thuis met de twee jongsten, oudste gaat naar school natuurlijk, maar ik wil ook een beetje mobiel blijven als ik met 3 kids naar de winkel moet of wil gaan wandelen. Uit ervaring met mijn zoon weet ik dat je met anderhalf beter nog een buggy hebt, zelfs nu zou het nog makkelijk zijn soms, want als we een hele dag weg zijn wordt hij ook wel moe van het stappen en dan is de plank ook geen optie meer. Dus, wij gaan voor een duowagen waar je maxicosi en gewoon zitje kan combineren, maar ik heb nog geen flauw idee dewelke..
Mocht ik nu zwanger raken dan is mijn zoon 2,5 als de beeb komt, als hij dan nog zo loopt als nu koop ik zeker weten een duowagen want luisteren kent hij niet en treuzelen is ook zijn favo ding. Gewoon een 2e hands via MP. Mocht hij wel goed lopen dan neem ik denk ik een draagdoek erbij en dan mijn oudste nog in de bugaboo of koelstra buggy
Ja voor jou onzin misschien.. hier is echt een must. Mijn dochter loopt ook prima, maar soms een beetje 'te prima' naar mijn doen want wanneer ik 1 seconde haar hand loslaat gaat ze ervan door. Of besluit in de supermarkt opeens te gaan liggen en niet meer op te staan.. dan ben ik toch wel reuze blij met m'n duowagen.
@ Umm, zoonlief is ook heus niet heel braaf hoor Maar als ik hem alleen nog had zou ik hem ook niet in de buggy in de supermarkt doen, dus nu er een zusje is hoeft ie niet ineens in een wagen. Maar ieder voor zich natuurlijk.